Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy hasonló tetoválás mennyire...

Egy hasonló tetoválás mennyire befolyásolhatja egy ember karrierjét? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Egy, a Yakuza tagjainak tetoválásaihoz hasonlítható, egész testre kiterjedő, de mégis tökéletesen fedhető tetoválás mennyire befolyásolhatja az ember karrierjét? A munkaadó megszólhat egy hasonló tetoválásért?


[link]



2017. júl. 19. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a karrierre nagyobb hatással van a tudás, szorgalom, és kitartás, mint a tetoválás. A munkáltatónak semmi köze nincs hozzá, hogy milyen tetoválásod van, de biztos lehetsz benne, hogy meg fog szólni. Sőt, ha kötsög, akkor eleve fel sem vesz emiatt. Néhány szakmát azonban kerülnöd kell a későbbiekben. Csak egy pár: Dada (óvóbácsi), pszichológus, pap, gyermek úszásoktató.:D
2017. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából pont azért gondoltam egy hasonló tetoválásra, mert tökéletesen fedhető. Tudatosan van így megtervezve a dolog, hasonlót szeretnék én is. Egyébként a pszichológia területén szeretnék majd a jövőben tevékenykedni, de egy ilyen tetoválás egy inggel meg sem látszik. (szóval elméletileg nem kellene befolyásolnia) De teszem azt, ha addig más munkaterületekre tévednék, ahol releváns egy normális kinézet, ott egy ilyen méretű, azonban fedhető tetoválásért meg tudnak -e szólni?
2017. júl. 19. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Fedhető tetoválásért soha sehol nem szólhatnak. Hacsak nem fehérnemű modell leszel, ott ugye érthető okokból fontos... :D De mindegy, hogy óvóbácsi, irodista, pszichológus vagy mérnök, a ruhádat sehol nem kell levenni, jó esetben még csak tudni sem fognak a tetoválásodról.

(Ettől függetlenül én a maffiatetoválásokat butaságnak tartom, még akkor is, ha a jelentése tetszik, hiszen semmi közöd ahhoz... ez ugyanolyan, mint a maori és egyéb törzsi tetoválások divatja.)

2017. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a főnök nem tudja, nem is fáj neki. De akkor búcsut mondhatsz nyáron a rövid ujjúnak, és hazudnod kell az interjún.
2017. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!