Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 2,5 hetes tettoválás javítása?

2,5 hetes tettoválás javítása?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 2,5 hete csináltattam egy 20 centis boka tattot és úgy vettem észre hogy nagyon fakul és néhány helyen hiányos is. (3 napig fóliáztam, 2 hétig kentem 'bepanthen+' és naptól és áztatástol is óvtam) ha elmegyek a tetoválóhoz aki csinálta és kijavítja a hiányosságokat akkor azt követően ugyanígy kell majd ápolni? (Fóliázni, kenni stb stb.) 15/L

Köszönöm!



2017. júl. 28. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza a tetoválóhoz nekem is volt olyan hogy kikelett javítani párat. Utánna ugyanúgy kell majd kezelni .

16 éves lány

2017. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 évesen milyen putri helyen csináltak neked tetkót?
2017. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Én az első válaszló vagyok és én 14 évesen csináltattam az elsőt és nem putri helyen

2017. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz hogy kikopot! bepanthen+-al kendted? Most komolyan? Ezt ajánlotta a tetoválód? Mond, már meg a tetoválódnak, hogy tegye le azt a gépet!

Komolyan mondom eldobom az agyamat...


Sima bepantennel kell kenni. Napi 3-4x kell kenni, félórát hagyni kell szelőzni miellőt bepantennel lekenned. 2 hét után, elhagyhatod a bepantent de innentől is érdemes még testápolóval legalább 1 hétig kezelni.


Üdv.:


Egy tetováló

2017. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem putri helyen csináltattam szülővel megcsinálják 15 évesnek is!!!


Igen, bepanthen+ mondta hogy azzal kenjem...

Holnap megyek vissza javittatni.

Köszönöm aki normális választ adott!

2017. júl. 28. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Bepanthen pluszt valóban felejtsd el, sima bepanthen kell rá.


És azért szisszennek fel többen, mert jogszabály szerint 16 év alatt még szülői felügyelettel sem csinálnak tetoválást... Ettől függetlenül lehet nagyon profi az illető, de a kérdésed alapján sajnos nem az. :(

Kívánom, hogy a javítás után olyan mintád legyen, amire vágytál!

2017. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Valószínűleg a krémmel (is) baj lehetett, mert több helyen kihangsúlyozzák, hogy a bepanthen plusz nem jó, én rá is kérdeztem hogy van 20 fajta bepanthen és direkt mondta a tetováló hogy a sima krém formátumú kell mert a pluszosban van olyan anyag ami halványítja a tetkót. Meg van akinek nem veszi be alapból a bőre a festéket olyan mértékben, mint másoknak. Nekem azt mondták, hogy 3 hét múlva menjek vissza és ha kell javítani akkor soron kívül megcsinálják, de nem kellett. És gondolom ugyanúgy kell kezelni újra, mivel megint meg lett sértve a bőr.
2017. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szép munkái vannak a tetoválómnak! Ma javítattam...


Köszönöm még 1x a normális válaszokat :D

2017. júl. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!