Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kopott ülepű nadrág javítása?

Kopott ülepű nadrág javítása?

Figyelt kérdés

Valaki tud tippet?

Picit kikopott (minimális lyuk)

ha belülről összevarrnám a farmer anyagát akkor szerintetek úgy milyen lenne?

Vagy belülre varjak oda egy farmerdarabot?



2014. máj. 10. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

'belülről összevarrnám a farmer anyagát'... hehe, eletedben nem varrtal meg meg semmit?


ha kikopott az anyag, akkor az el is van vekonyodva, megvarrni nem lehet (nincs mit mihez varrni), csak foltozni.

2014. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Képzeld el,hogy varrtam:) és szerintem én látom,hogy meddig van elvékonyodva "kedves" okos válaszoló:)

Össze lehet varrni,mert nincs annyira elvékonyodva,de persze te nagyon okos vagy:( profi varrónői szakmunkásoddal szerintem máshova menj:)

Normálisan is lehet válaszolni.

Utálom az ilyen bunkó stílust!!!!!!!!!

Lepontozva;) Helo

2014. máj. 10. 16:43
 3/8 A kérdező kommentje:

Arra voltam kíváncsi,hogy mások hogy kezelték az ilyen helyzetet,meddig bírták úgy tovább a nadrágok stb...

Az ilyen emberek mellőzzenek mint az első válaszoló!!!!

Nem vagyok kíváncsi az ilyen emberek véleményére.

Segítség semmi,de a beszólás az megy:)

Nem tudom mi jogon.

Nem mintha sok közöd lenne hozzá,hogy ÉN mint diák mit tudok varrni és mit nem: D

Szerintem sokkal többet varrtam már mint a velem egykorúak és mivel nem vagyok tapasztalt (DE MÁR VARRTAM) ezért kérdeztem...

2014. máj. 10. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
eloszor tippeket kersz, aztan amikor kapsz, elkezdesz hisztizni hogy de neked senki ne mondja meg mit lehet mit nem, mert csak te latod milyen es kulonben is te mekkora meno vagy, mert mar varrtal eletedben. pedig egyszeruen csak egy buta, bekepzelt liba vagy.
2014. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te vagy már egy primitív ember:)

"hehe, eletedben nem varrtal meg meg semmit? "

Hehe,kultúra sem szorult beléd?:)

de még csak nem is ragadt...hehe: D

legutóbb a kis 4 éves rokonom mondta,hogy hehe:( de nem gond.

Nem illettelek semmilyen jelzővel,de megnvan rólad a véleményem.Sajnálom a családodat és az édes anyukádat aki varrni tanított: D

2014. máj. 10. 20:50
 6/8 A kérdező kommentje:

"belülről összevarrnám a farmer anyagát"

te meg: nincs mit összevarrni: D

Logikus vagy: D

Nyilván lehet olyat,hogy van egy kis lyuk,a lyuk 2 oldalán lévő anyagot kicsit összefogni és összevarrni!

Arra voltam kíváncsi,hogy érdemes-e,valaki csinálta-e olyanon amelyiken nem volt nagy a lyuk...

de nem gond...még mindig én vagyok a buta liba mert te nem tudsz értelmezni? : D

2014. máj. 10. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki szoktam dobni és újat venni.

Az ha javított látszik akkor is ha nem feltűnő helyen van.... nem égetném magam szakadt nadrággal.

2014. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is sokszor volt ilyen gondom és ha összevarrtam a nadrágot csak pár órát bírt. Évekkel ezelôtt azonban méteráru boltban rátaláltam a vasalható farmerfoltra. Sok színben és méretben található. Vasalhatod kívülrôl is a nadrágodra ha hasonló színû, de lehet belülrôl is, így nem látszódik, viszont összetartja az anyagot. Úgy keresd a boltokban ahogy fentebb írtam, pár száz Ft-tól 1500-ig lehet nálunk kapni és ez több darabos kiszerelés, szerintem nagyon jók :)
2014. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!