Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Erről a tetkóról, vélemény?

Erről a tetkóról, vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerülne kb egy ekkora tetkó, vállra menne.

Nagyon fáj a tetkó?18 évnél előbb nem lehet csinálni?

[link]



2017. aug. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
16 evesen szuloi beleegyezessel(valahol csak nyilatkozat kell,valahol meg jonne kell veled egy szulonek) Ha normalis helyen csinaltatod ott 150-200 ezer.De a minta eleg csunya foleg hogy a valladra akarod csinaltatni.Valassz inkabb valami izlesesebb es kisebb mintát,mert ez egy eletre szol es lehet kesobb megbanod.😬👌🏻
2017. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez testfestés
2017. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy paca lesz, ha tetováltatod. Olyat válassz, ami részletesebb és messzebből sem egy szines pacának látszik. Plusz aminek x év múlva is jelentése lesz számodra. Én ezért nem ajánlom a tetkót senkinek fiatalon. Rengeteget fog még az ízlésed meg az életed változni (meg amúgy a tested is).

A fájdalom attól függ hová varratsz. Ahol vékonyabb a bőr, vagy csont van ott eléggé fáj. De attól függ mekkora a fájdalomküszöböd.

Az ár meg attól függ hol csináltatod. Felénk a jobb szalonokban úgy van, hogy ami belefér egy cigis dobozba az 15000. Tehát egy ilyen minimum 40-50 ezer forint.

2017. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez ronda. Nem azért ronda, mert egy anime tetoválás, hanem azért amilyen.

Az "ekkora" tetkót sose ejtsd ki többet a szádon, mindig pontosan fogalmazz, hogy hány centiméterszer hány centiméteres méretre gondolsz. A tetoválók ettől az "ekkora"-"akkora" sallangtól a falra másznak.

"Nagyon fáj a tetkó?" Szerinted milyen érzés, amikor másodpercenként sokszor sok tűvel metélnek bele a bőrödbe? Minimum, hogy fáj is. De ha sok mindenki kibírta, akkor valószínűleg te is ki fogod, ha akarsz tetoválást.

De, 18 éves kor alatt is lehet. 16 éves kor felett szülői beleegyezéssel/jelenléttel csináltathatsz tetoválást. Viszont nem mindenhol tetoválnak 18 alatt, van ahol meg 14 éves kortól csinálják (oda ne is menj).


Tetoválások árazása nem feltétlen mérettől függ csak. Alapdíj általában 5-8 ezer forint, és innentől megy feljebb. A kicsi, egyszerű minták olcsóbbak, mint a kicsi bonyolultak. Mondjuk egy körvonalas elefánt nagyjából 5-10 perc (előkészülettel együtt max 45 perc), míg egy nagyon részletes 10 centis mandala már 2-3 óra is lehet. Egy egész hátas minta is lehet 30-50 ezer, de lehet 2-4 millió forint is. Nem mindegy itt a minta sem.

A te mintát egyszerű, mert kontúr után csak egyszínű satírozás. (Bár máskor ne google keresőt linkelj, hanem a kép eredeti linkjét másold be.) Vállra menne... fogalmam sincs, mekkora vállad van és hogy azon milyen méretben gondoltad. Így egy kisebb, normálisabb mértben mondjuk 12-15 ezerre tenném neked az árat.

2017. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de nekem ez a jel sokat jelent(lehet hülyének nézni de ez van).Még átgondolom , viszont nekem nem ez a lényeg hogy mások mit látnak, csak az hogy én is tudom hogy tag vagyok.^^A vállt és hogy mennyire fáj az azért kérdeztem hogy vállnál mennyire fáj. :D Mert volt elképzelésem hogy a csuklóm belsejére ahol erek vannak, de gondoltam az szarabb ezért se oda.A kép, meg csak ezt találtam ami mutassa a normál jelet,ami emberen van,és konkrét méret.
2017. aug. 14. 12:05
 6/8 anonim válasza:
Figyelj relatív hogy fáj e valaki az mondja hogy nem valaki azt hogy igen. És ha annyira sokat jelent neked ez a tetko akkor nem is kérdés csináltasd meg! már láttam olyat is hogy tízenéveseknek megcsinálják a tetkot persze nem szalonban .
2017. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát 14 éves kortól lehet, de ha fiu vagy 18 év alatt ne csinálj, mert elnyúlik.
2017. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fairy Tail :DDDD
2017. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!