Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok esetleg olyan tetováló...

Tudtok esetleg olyan tetováló szalont ajánlani, ahol ilyen tetkókat készítenek? (Budapest)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Még nem döntöttem el, hogy színes vagy fekete legyen, de inkább hajlok az utóbbira.


2017. aug. 17. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol megcsinálják! Minden tetováló a vendége vágyát teljesíti! Bemész egybe időpontot kérsz elviszed a képet megrajzolják és felvarrják!
2017. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jó! Csak azt hittem, hogy sokkal nehezebb a minimal tetkókat elkészíteni és nem is mindenki tudja. De akkor oké.

Köszönöm! :)

2017. aug. 17. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most ősszel készíttetem el az első tetoválásomat. Annyival egészítem ki az első válaszoló írását, hogy teljesen ugyanolyanként egyiket sem fogják rád varrni, mert minőségi helyen mindig változtatnak kicsit az általad megmutatott és kívánt ábrán. Hiszen amit viszel az más munkája, és azt ugyanúgy lemásolni nem szokták. Az pont jó ha egy színes ábrát viszel, és feketében kéred. Talán ennyi változtatás elég.:) Egyébként igen, hasonlót bárhol bármelyik szalonban készítenek. Ha ajánlhatok szalont, én a Dark Art-ról sok jót hallottam. Én is oda megyek. Egymástól függetlenül mindenki dicséri őket. Mikor elmentem rá is jöttem miért. Tényleg az az érdekük, hogy igényes munkát csináljanak, ne csak a pénzt szedjék fel. Engem elláttak sok olyan tanáccsal is, amiket máshol nem kaptam. Pl. hogy ne nyáron csináltassam, mert kikophat a melegtől a festék, és ne is túl kicsit, mivel összemosódhat. Ezeket nem érdekük mondani, ők mégis megtették.:) Sok sikert a tetováláshoz!:)
2017. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a Dark Artból van az első tetoválásom, őket én is csak ajánlani tudom. :) Vérprofik, és "hülye kérdésekre" is korrektül válaszolnak - én anno baromi sokat kérdeztem, és volt, ahonnan elhajtottak. :D

Jó még az Invictus Újpesten, illetve a linkeltek csajos minták, Queen of Hearts ugrott még be, esetleg Wonderland, bár nem vagyok benne biztos, hogy ott vannak ilyen finom munkáik a csajoknak.

Nézegess portfóliókat (fészen mind fent vannak), ha valamelyik tetoválónak vannak hasonló finomvonalas munkái, akkor érdemes őt megkeresni mailben, hogy ilyet szeretnél, vállalja-e.


Alapvetően igaz az, hogy a tetováló megcsinálja, amit viszel neki, de minden tetoválónak megvan a maga stílusa, amiben igazán jó, és ha valaki egyszer jó abban, ami neked kell, akkor miért ne őt keresnéd?

2017. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ez pont most jött szembe fészen. :)

[link]


Ő a Wonderland Tattoo-s Lili. Van egy elég sajátos stílusa, én pl. azért nem voltam nála, mert nem volt szimpi a mailváltásunk, de amúgy nagyon profi, meg több ismerősöm volt nála, csupa jót hallottam. :)

2017. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!