Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Orvosként tetoválás? Hátrány...

Orvosként tetoválás? Hátrány pályakezdéskor?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye? Ha pl a vége kikandikál csuklónál a köpeny alól, vagy nőknèl lábfejen, esetleg nyakon? Tényleg hátrányba kerül egy kezdő orvos Magyarországon egy tetoválás miatt, még akkor is, ha amugy hiányszakma?

2017. aug. 25. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

nem az a lényeg, hogy hátrányba kerülsz-e a köllégák között... az a lényeg, hogy a betegeid (minden beteged!) bízzon meg benned, és komolyan vegyen. Márpedig egy 70-80 éves nénike, vagy bácsi - és hajaj, mennyivel fogsz találkozni! - szemében ez egyáltalán nem bizalomgerjesztő.


Én azt gondolom, az nem gond, ha egy értelmiségi ember tetoválást csináltat. De könyörgöm, legyrn már annyi előrelátás benne, hogy olyan helyre rakassa, ahol a munkaruha fedi, és csak a szabadidős öltözékben látható.

Férfiaknál ez pl egyértelműen egy bicepsztetkó, amit egy feltűrt ingujj, vagy egy rövidujjú ing még elfed, de egy póló már láttat.

Nőknél meg... nem tudom, nekik fifikásabb a ruhatáruk :)

2017. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs, kollégák... kicsit késő van már...
2017. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van sok terület, ahol orvoshiány van, hidd el, ott nem fog senkit érdekelni.
2017. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BTzone509 válasza:
0%
Kesz vicc ez a Magyarorszag... Angliaban nincs ilyen.
2017. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem bárhol is szeretnél elhelyezkedni és komoly állásról van szó, célszerû a tetoválást a munkaruhában nem láthatóbb helyre tenni. Akkor is, ha nagy valószínûséggel senkit nem zavarna, mert találkozhatsz egy konzervatívabb fônökkel vagy beteggel. Meg amúgy is, ez így egy komolyabb megjelenést ad.
2017. aug. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon meglepodnek rajta... Persze az szamit, hogy megfeleloen ellasson meg ilyesmi, de azert nem keltene jo benyomast.

En ismerek jonehany tetovalt embert, 90%-uk suttyo.

2017. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kórházban dolgozom és hát vannak enyhén szólva alkalmatlanok is a pályán. Úgy vagyok vele, hogy tökmindegy hogy néz ki, értse a dolgát. Ne keltsen bennem olyan benyomást, hogy okj-n szerzett papírt.
2017. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én 4. éves orvostanhallgató vagyok, nekem a nyakam alatt nem sokkal van egy tetoválás. Csuklóra terveztem tetetni, de aztán én is elgondolkoztam, hogy hátha ez hátrány lesz pályakezdéskor, ezért a nyakam alá tetettem. Igazából egyáltalán nem látszik. Szerintem is érdemes nem túl látható helyre tenni.
2017. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Hát figyelj az öregeket megszabnám, hogy a mai 30-40 körüliek 1 része nem bírja, meg az olyan 40-70 körüliek nagyon kiakadnak és ugye a 40 esek is azért mert a most 70 es szülők ellenezték, de eg yidősebb néni nem ezen fog megítélni, nyilván ez olyan, hogy a 20 as szexszi ápolónő jobb ha bemeny a kortermedbe mint a kövér 60 as, de lehet joban jársz, ha a 60 as szúrja beléd a tűt:D


Amúgy ha kikandikál, bumm 1 raktapasz és no probléma, még a betegek azt fogják hinni, hogy sérülten is dolgozol:D

2017. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!