Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováltassak a combomra...

Mit tetováltassak a combomra ha valami szexit szeretnék ami nőies és illik egy huszon éves lányhoz is?

Figyelt kérdés

Gondoltam a masnira ami sokak szerint tömeg vagy k**vás, szerintem nem de még is kételkedek a döntésemben mit válasszak.

Ötleteket kérek :) köszönöm



2017. aug. 19. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Bocs az offért, de nekem egyáltalán nem jön be ha egy lány combjára van tetoválva, sőt sehova...
2017. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Én álomfogón gondolkozom, de az is tucat..de nekem tetszik!masni sztem nem jó.
2017. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha tetovaltatnèk akkor olyat ami számomra jelentés tartalommal bír,fontos. .szerencsét hoz...stb. .

Nem itt gyűjtenèk ötletet. Inkább ne tetovaltass amíg nincs ilyen.

2017. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A masni az tetszik csak mindenki kritizálja. Gondoltam hátha találok valami kevésbé kritizálhatót. De nyugi lassan ott tartok hogy leszarom mások véleményét mert ez tetszik a legjobban. Úgy sem akarok és nem is lehet senkinek megfelelni..
2017. aug. 19. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"szexit szeretnék ami nőies és illik egy huszon éves lányhoz is?"

Ha nem vagy szexi, a tetoválás sem segít. A hoszonéves korszak meg hamar elmúlik.

2017. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha noieset szeretnel, akkor ne kek szinut tetovaltass.
2017. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a tetoválástól nem leszel szexi. Egy szexi nőn jól mutat a tetoválás, de esetében mindegy, hogy masni, halálfej, vagy rózsaszín mekisfagyi van odatetoválva, mindenféleképpen szexi. Nem magától a mintától, hanem mert magabiztos, és tudja viselni az egyéniségét.

Ha önbizalomnövelésre kell a tetoválás, akkor a ribimasnik és társai a létező legrosszabb választás, ugyanis utána tuti azt fogod érezni, hogy ez is bámul, ez is bámul... tuti lenéz... tuti kuvvának gondol...


Tetoválás olyan minta legyen, ami neked sokat jelent. Attól, hogy combra szeretnéd, még lehet komolyabb mintát választani, ugyanúgy, ahogy csuklóra sem kötelező karperecet tetováltatni.

Ráadásul a comb viszonylag nagy felület, szóval minimáltól portréig szinte minden megvalósítható.

2017. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idézetet tetováltass, olyat aminek jelentése van számodra, combon ez az egyik legjobb.
2020. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!