Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek így érdemes...

Szerintetek így érdemes piercinget csináltatnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta gondolkozom, hogy szeretnék majd egy orrpiercinget (septum). Azonban az zavar egy kicsit, hogy még csecsemő koromban sokat voltam lélegeztetőgépen, így az egyik orrlyukam eldeformálódott egy kicsit, hosszúkásabb az alakja. Ez amúgynem látszik, maximum ha alulról nézik az orrom vagy ha felemelem a fejem úgy, hogy rálássanak. De lehet ez pc annyira odavonzaná a tekintetet,hogy nemlenne előnyös. :o

Köszönöm szépen!



2017. szept. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ez nem okoz gondot, ha így nem vehető észre úgy sem lesz az.
2017. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a pc pont elrejtené a dolgot mert az ékszerre koncentrál az ember nem arra hogy körülötte milyen az orrod.
2017. szept. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsóka__ válasza:
0%
Semmilyen piercing nem előnyös. Olyan vele az ember, mint egy tehén, akit meg kell kötni az orránál fogva.
2017. szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!