Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a munkáimról?...

Mit gondoltok a munkáimról? Rajz/tattoo kép

Figyelt kérdés

Sziasztok, mit gondoltok a munkáimról? Mennyire, jók egy kezdőhöz képest? Mennyire vállalhatok? Volt már egy két munkám itt fent.:) Kb 2 éve foglalkozom tetoválással. Autodidakta módon tanultam mindent, a rajztól kezdve a tattooig.


Tattoo.:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Rajzok.:


[link] (golyostoll)


[link] (golyostoll)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (golyóstoll+fehér zsellés)



2017. szept. 20. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a harmadik tetkód egyáltalán nem tetszik, a negyedik szép lett, a másik kettő elmegy. A rajzaid egész jók, de van még mit fejlődnöd.
2017. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon tetszenek ezek a kontúrokat nélkülöző, impresszionista festmény-szerű rajzok. Lehet, hogy csak a sok szín miatt, de elég erősek nálam. Érdemes lenne megvalósítani pár komolyabb koncepciót ezzel a témával, mondjuk egy erdei életképet.
2017. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A "tattoo" (amúgy azt tetoválásnak hívjuk magyarul) fényképek nekem nem annyira tetszenek. Nincs bennük semmi eredetiség, minden második embernek ilyesmik vannak. A rajzok közül azok tetszenek, amiket nem egy az egyben fotórealisztikusan lemásoltál, hanem van bennük stílus. Pl. az elefántosak tök jók (nem tudom, másoltad-e vagy te tervezted teljesen).
2017. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján én nem mennék hozzád. A két virágos tetkó kimondottan rossz.
2017. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az elmosott, kontúrok nélküli akvarell hatás tetszik, szép és egyedi.

Rajzok közül pedig a szem, nekem sosem sikerült még ilyen élethűre a fény-árnyék hatás, irigy is lettem kicsit, amikor megláttam.

Viszont a portré elég darabos azért még (amennyiben direkt ilyennek készült, elnézést)

2017. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak, de nekem valami hiányzik belőlük, hiányzik az a kis plusz, amitől azt mondom, megszólalnak. A portrénál például sokkal több árnyalatot használhatnál, a hajra főleg rá kéne gyúrni, mert az nagyon gyengusz.
2017. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

rajzok jobbak. nekem is a vizes hatásúak tetszenek.

tetoválások ilyen tipikus tetoválások, de van amelyiket végülis jól csináltad meg.

2017. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen akvarell tetkókat,főleg azért mert pár éven belül eltűnnek a szinei. Persze függ a festéktől és attól is hogy ki hogyan ápolja,de jelentős mértékben veszít az eredeti minőségéből és csak a feketék maradnak meg halványan.

Az meg a másik hogy elég kivehetetlen,paca-hatású,főleg az a cicás.

A porté nem rossz,de anatómiailag lehetne jobb.

Én valami 7 éve foglalkozom komolyabban rajzzal,d emég mindig nem mernék embereket tetoválni,azért mégiscsak felelősséggel tartozom érte.

Gyúrj rá az anatómiára,van még hova fejlődni. :)

2017. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akvarell tetováláshoz mindig használj valamennyi kontúrt, ahogy előttem is írták, az minőségileg sokkal hamarabb romlik. A kontúr "összetartja" a színeket, minőségibb lesz a munka. Pl. egy tusvonal jellegű kontúr illik a stílushoz, akik nem kontúroznak, sokszor fekete árnyékolással "csalnak". Nézegess sok hasonló munkát. A madár pl jó irányvonal, mutatok hasonlót, hogy értsd, mire gondolok:

[link]

(Dark Art, Simon Zsófia munkája)

Közben nézem tovább, a virágos rajz egy nagyon jó irány ilyen téren. :)


A rajzaid nagyon tetszenek, tetoválás terén van hova fejlődni, bár én láttam itt a régebbi kérdéseidet is, jól haladsz.

2017. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!