Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma lett kész a tetoválásom a...

Ma lett kész a tetoválásom a bal belső karomra. Jó ha így kezelem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2 óra fele forralnék vizet amit hagynék kicsit kihűlni és azzal letisztítanám aztán bekenném Bepanthen-nel és befóliáznám és ezt megismételném olyan 8 óra körül.

2017. szept. 23. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy kezeld, ahogy a tetováló mondta!
2017. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de az a tetováló is mást mondott akinél én voltam és az is akinél az egyik barátnőm volt, de ő is így kezelte és szépen begyógyult.
2017. szept. 23. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A tetováló arra vállal garanciát, amit ő mond. Úgyhogy ha tetoválni jó volt, akkor az utókezelési tanácsa is legyen jó.
2017. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De más tetováló meg mást mond ahogy a harmadik is szóval..
2017. szept. 23. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs szóval. Annak a tanácsát kell követni, aki csinálta a tetoválást! Ugyanis arra vállal garanciát! Mi olyan bonyolult ezen???
2017. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felesleges vizet forralgatni.

Tiszta víz helyett használj antibakteriális folyékony szappant, ha az nincs, normál babaszappant nagyon-nagyon felhigítva (tehát kb. beszappanozod a kezed, lemosod a nagyját, és a maradékkal - ne dörzsöld a szappant a sebbe), utána tiszta vízzel leöblíted. Ne tartsd a csap alá, ne áztasd, ne dörzsöld.

6 órás kihagyás nagyon sok, az első 2-3 napban (tetoválás mérettől függően) 3-4 óránként tisztítani és krémezni, fóliázni kell. Utána a fólia elhagyható, a krémezés a hámlás végéig folytatandó.


Mellesleg, a barátnőd más tetoválónál volt, más tűvel, más festékkel dolgozik. Pont ugyanezért mások a tanácsok is. Ez az egyik.

A másik meg, hogy bár több megfelelő módszer van a kezelésre, de minden tetováló csak a saját munkájáért, saját tanácsaiért vállal felelősséget. Vagyis, ha valamiért kidobja a festéket, kopik, csúnya lesz, akkor hiába mész vissza a tetoválódhoz, simán közli, hogy rosszul kezelted... Ezt hívják garanciának.

2017. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!