Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megengedjem a 17 éves lányomna...

Megengedjem a 17 éves lányomnak hogy tetováltassa a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Már kb 14 éves kora óta rajzolja és hamarosan töltené a 17-et. Azt kéri, hogy engedjük meg neki, szemöldökét tetováltathassa.

2017. okt. 7. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Ma már kevesen tetováltatnak szemöldököt! Undorító látvány!! Nagyon buta a lányod, de a szülő az elsődleges minta...
2017. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Már miért lenne buta? Gondolom unja a folyamatos rajzolgatást, főleg ha világos a szemöldöke vagy alig van neki. Ma már léteznek szépen megcsinált szemöldökök is, nem feltétlen a fekete, iszonyú határozottan meghúzott és természetellenesen kiszínezett szemöldökökre kell gondolni :D pl: [link]


Egyébként én lehet azt mondanám, hogy kicsit még várjon vele :)

2017. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem nagyon divat már a tetovált szemöldök. Ha lehet, beszéld le róla, akár keressetek a környéken sminktanfolyamokat stb., ahol tanulhat új dolgokat.


Ettől függetlenül nem tiltanám meg -- ha mindenképp akarja, legyen. Aztán majd eldönti, hogy tetszik-e neki vagy nem, max. legközelebb nem fogja már megcsináltatni.

2017. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A tetovált szemöldök ma már nem azt az egyvonalú, csíkszemöldököt jelenti, a szálas technikával lehet olyat csinálni, amiről meg se mondanátok, hogy tetovált, hacsak nem 1 cm távolságról nézitek.

Én megengedném neki, ha nagyon akarja, előbb-utóbb úgyis megcsináltatná (gondolok itt arra, ha nagykorú lesz és saját magának tudja fizetni), és 17 évesen már szerintem nem annyira fiatal ehhez.

2017. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Microblanding technikával igen, sima satírt nem támogatnám:
2017. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Zsebbenyúlós lesz, also hangon 50 ropi, ha nem akar egy ronda kék csikot.
2017. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Minden ember váljon képessé arra, hogy tudja a testét elfogadni olyannak, amilyen! Mindannyian azt a testet választottuk, ami által megnyilvánulunk az anyagi világban. Tudom, kevesen fogják itt érteni, de attól még ez a valóság.
2017. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
8%
Nem.
2017. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 ha van rá esélyem hogy javítsam minek törődnék bele? Ilyet se hallottam még ronda embertől aki tudja is magáról hogy az.



Amúgy simán engedném, persze nem a satírozós brutál sötét technikával hanem microbladinggel, nekem nagyon ritka és "lapos" szemöldököm volt, elmentem megcsináltatni, az igazi színével tökéletesen egyező festékkel csinálta a hölgy, még a sokat sminkelő ismerőseim se mondták meg róla hogy tetoválás de jól nézzetek utána hol csináltatja, vannak nagyon gáz helyek.

2017. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem


Hogy miért?

Kihúzni a szemöldököt 5 perc reggelente maximum, viszont a tetoválás ott marad.

5 percet rászánhat magára reggelente és nem lesz baj ha más a divat mert úgyis átrajzolja.


Amúgy minden tetovált szemöldökről meg lehet mondani hogy az. Akár fél 1 méterről is.

2017. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!