Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ciki ha kiszedem a barátom...

Az ciki ha kiszedem a barátom szemöldökét középpen?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki hogy kiszedném mert elég zavaró, azt mondta hogy kiszedhetem. Ez ciki ha szedem neki? :D
2016. okt. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Meg ki előtt ciki?

Nem kell másokat ezzel traktálni, mert nem tartozik senkire sem, meg nem érdekel senkit sem.

Kettőtök közt meg miért lenne ciki?

Én is kiszedem neki :D

2016. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Férfinak elég ciki a szedett szemöldök szerintem
2016. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak eléggé sűrű és vastag szemöldöke van ami összenövésre is hajlamos. Én szemöldökgyantával igazítom meg, de csak középen és a felső ivet. Neki is sokkal jobban tetszik így és tartósabb, szebb az eredmény mintha csipesszel szenvednék. Ja és nem látszik hogy szedett hatása van csak igényesebb.
2016. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2: Miért lenne ciki?

Nem nőiesen ívesre van kiszedve. Csak középen van pár kóbor szál. Ez inkább igényesség, nem cikiség.

2016. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, a középen kiszeded. Az kicsit sok, ha ott is össze van nőve. Egy szó mint száz, ha még hagyja is hogy kiszedd akkor hajrá :) nem gáz!
2016. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, nem csak én szedem a barátom szemöldökét. :D

És persze nem nőiesre szedem ki, csak középen. :D

2016. okt. 17. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokak szerint ciki ha egy férfi szemöldökét de azt inkább a formára szedettre értik, ha középről kiszeded a felesleget meg egy-két nagyon kósza szálat az teljesen okés, ha nem tudok róla felse tűnik, ennyie a 46 éves apám is szedi, neki a végén már ilyen centis szálak nőlnének.
2016. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!