Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A fehér tetoválást át lehet...

A fehér tetoválást át lehet üttetni később fekete tintával?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a fehér tetoválásról és nagyon megtetszett, de sok képet és tapasztalatot láttam/olvastam, ami alapján a fehér tetoválás egy idő után sárgává, esetenként zöldé változik. Ilyen esetekben feketével újra csináltathatom? Vagy inkább vessem el a fehér tetoválás ötletét?

2017. okt. 16. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Atlehet, van amikor fekete elenk tetovalast takartatnak el, es eszre sem veszi az ember.

De tul sok ertelmet nem latom, hogy most csinaltatsz egy feher mintat, amit par honap mulva uttethetsz at feketere. Arrol nem is beszelve, hogy a profi tetovalok tisztaban vannak vele, hogy a feher hamar besargul, igy el sem vallaljak, csak a kontarok..

2017. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) inkább átgondolom ezt a fehéret..
2017. okt. 17. 05:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Át lehet, egy ismerősöm pont ez alapján csinált tetoválást. :) Jelentése van annak, amit választott, amolyan életcéloknak megfelelő. A fehér részek egyszer feketék lesznek.

A pár hónap azért annyira nem rövid intervallum, az adott ismerősnek pl. egy éve megvan, és olyan, mint új korában.


Én a helyedben beszélnék a kinézett tetoválóval. Neki nyilván van tapasztalata a dologgal, tud távlati dolgokat mondani.

2017. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!