Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet fürdeni fóliával?

Lehet fürdeni fóliával?

Figyelt kérdés
Ma van 3. Napja hogy készen lett az oldalamon egy kisebb mandala tetkó, a tetoválóm is mondta hogy felesleges fóliázni mert begyulladhat, rengeteg ilyet olvastam..szóval egy gyors zuhanyt akarok és ugye nemgáz hogy addig befóliázom? Nemszeretném hogy víz érje mert egyik barátnőm is ettől félt hogy nemszabad hogy víz érje majd gyakorin írták hogy nyugidtan nem lesz semmi probléma szóval ugy ahogy van rohadtul elbaszta

2017. okt. 23. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Víz érheti, hiszen naponta le kell mosni! Áztatni nem szabad!
2017. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Nyugodtan lezuhanyozhatsz fólia nélkül csak szappan vagy tusfürdő ne érje. Én mindig fólia nélkül zuhanyoztam annyi az egész, hogy nem szabad átáztatni.
2017. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták ne fóliázd mert begyullad, miért fóliázod?

Én lemostam antibakteriális szappannal, csak áznia nem szabad, egy gyors, óvatos zuhanytól semmi baja nem lesz

2017. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fólia szerepe az, hogy a napi szennyet kívül tartsa, ne menjen bele a por, macskaszőr, póló szöszei stb. és védjen a kidörzsölődéstől.


Viszont bedunsztolni nem jó ötlet mert a meleg hatására a tinta is kiizzadhat, úgyhogy kánikulában azért kérdezz rá.


Napi 1-2 alkalommal viszont egy gyors leöblítés jót tesz. mert a vér, a limfa, stb azért nem jó ha rárohad (ez pl okozhat gyulladást).


De alapvetően ne piszkáld, ne irritáld, és ne kerüljön rá a tetováló által javasolt krémen kívül semmi nyúl háj-varjú háj.


Krém szempontból meg valami olyan kell ami antiszeptikus, gyulladáscsökkentő de nem hámosít. PL égési sebekre tervezett krémek-

És nem kell úgy izomból megküldeni krémmel mert attól is kiázhat, egy egész pici elég hogy nedvesen tartsd.

2017. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!