Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A köldök piercing jobban fáj...

A köldök piercing jobban fáj mint a bordatetoválás? Holnap csináltatnám, de 15-én elutazom a balatonra és szeretnék fürdeni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Holnap csináltatnék köldök piercinget, de félek tőle, hogy nagyon fog fájni. A bordámon van egy közepes nagyságú tetoválás és alig éreztem mikor csinálták.
2013. júl. 2. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érezni csak semmit általában, csak egy tompa nyomást amikor a tű átmegy meg bekerül az ékszer, nem ajánlom a szúrást most, inkább ha visszajöttél, mert balatonban elég sokan kaptak már el ilyen olyan féle gombát és ilyenkor az ékszernek is lőttek egy időre
2013. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem és nem
2013. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell télen csináltatni a köldök PC-t.Nem mehetsz vele strandra.Vagy menj a nyaralás után,vagy bírd ki,hogy nem mész vízbe...
2013. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

És ha mondjuk leragasztanám egy jó nagy ragtapasszal?

2013. júl. 2. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad mert befülled és akkor ugyanott vagy hogy "begyűlhet" az ékszered

Egy friss szúrást sehogy nem lehet kijátszani a természet ellen, vagy felázik a tapasz és bukta

1-es voltam

2013. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a köldök pc nem fájt egyáltalán, de a borda tetoválásba majdnem belehaltam... :D Egy volt osztálytársamnak pedig élete egyik legfájdalmasabb élménye volt a pc szúrás.

Hány napra mész a Balatonra? Nekem kb 10-12 napja volt meg, mikor úsznom kellett 1 órát, és onnantól hetente ez volt. Kutya baja nem lett. :)

2013. júl. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 napra megyek, de abból csak 3 napot fogunk úszni:)
2013. júl. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!