Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek férfi létemre...

Szerintetek férfi létemre mennyire lenne "meleg" a bal mellem alá idézetet tetováltatni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már ezt itt kérdezed meg akkor mindegy... Te ne akarj "egyedi" lenni, amíg ennyire parázol mások véleménye miatt.
2017. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A melegek nagy része nem szereti a testékszereket, tetoválásokat és a cigit. Szerintem ezen nem fog múlni a dolog.
2017. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $$$$$ ***** válasza:
Miért lenne "meleg,, ? En is akarok a bal mellemre idézetet varratni majd,és nem vagyok meleg... Nem értem miért lenne meleges....
2017. nov. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tetoválásnál talán egy csöppet tovább kéne gondolni az eheti bzisági megítélésnél. Mire megöregszel, az is lehet, hogy kishazánkban már nem latin betűkkel fognak írni, nemhogy egyéb... Az ilyen szöveges irományok válnak a leghamarabb kellemetlenné, ha lecseng egy-két divathullám, ne adj isten rendszerváltás, hidd el nekem.
2017. nov. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!