Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehetne nagyon jó áron...

Honnan lehetne nagyon jó áron téli kabátot rendelni online?

Figyelt kérdés
Szeretnék téli kabátot rendelni, mert nincsen kedvem most az üzleteket egyesével bejárkálni.. Lehetőleg 6.000-10.000 forint között kellene lennie az árnak. Aki tudna nekem ilyen oldalt linkelni vagy bármilyen ötlete lenne, azt nagyon szívesen vennék és meg is köszönném. 19/F.

2016. nov. 6. 14:39
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Nekem az az ötletem, hogy inkább járd körbe a boltokat, mert ott meg tudod nézni, megfogni, felpróbálni, és nem akkor szembesülsz vele, hogy mégsem kell, amikor már kifizetted.
2016. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

2016 van. Egységes jogszabály biztosítja a termék indoklás nélküli visszaküldését. Én angliából rendszeresen rendelek ruhákat, ha nem tetszik az anyag (ilyen még nem volt, jó felbontású képnél azért tudja mire számítson az ember) vagy nem jó a méret (ez már sokszor volt) ingyen visszaküldöm. 1 hét alatt itt vannak a cuccok. Asos.com

2016. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alain Delon ***** válasza:
2-nek: Én meg rendszeresen hallgatok fagyasztóvédelmi műsort a rádióban, és a tapasztalat az, hogy hiába vannak elvi kötelezettségek, a gyakorlat ezekkel sokszor köszönőviszonyban sincs.
2016. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!