Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mióta nagy divat az arcra...

Mióta nagy divat az arcra tetováltatni?

Figyelt kérdés
Rengeteget látok mostanában, főleg szemöldök fölé írás. Valójában tetszik, bár elég bátor, de régebben szinte egyáltalán nem láttam.

2017. nov. 17. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Televízió, divatmagazinok és a celebség hatása a magyar emberek egy rétegére. Őszintén egyáltalán nem divat, de ettől érzik maguk nagynak. Én is tetoválás párti vagyok, de vannak határok. Persze aki nagy rajongója, az bevállalja az arc tetoválást is, de a többség tényleg csak divatból varrat oda. Mint a monogramok, egyszavas életbölcsességek, elcsépelt tucatminták..stb. Idő után nagyon megbánják, és mivel alapból nem tetováláspártiak, így marad a szégyenkezés, vagy a leszedetés. Aki meg rajongója a művészet ezen ágának, annak nem érdeke, hogy más jót vagy rosszat gondoljon róla. Önmagának így tetszik, így érzi jól magát és ebben nincs semmi kivetni való. A divatban csak az a nagy kivetnivaló, hogy attól, hogy valaki divatos, attól még ugyan úgy szürke átlagos, hiszen nem a külső teszi az embert.
2017. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!