Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik FEKETE (! ) tetováló...

Melyik FEKETE (! ) tetováló festék a legjobb?

Figyelt kérdés

Mennyire fekete? Mennyi ideig marad fekete? Mennyire kopik? Satírozni lehet vele? Szép marad? Foltosan kopik?


Ezek a kérdések érdekelnének, mivel keresem a legjobb fekete tetováló festéket, az ár az nem érdekes, bármennyit kiadok érte, csak tényleg szép maradjon, vélemények/tapasztalatok érdekelnek!


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2017. dec. 16. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két megbízható tetováló kellékes van az országban, akiktől bátran rendelhetsz bármelyik márkából, csalódni nem fogsz. Sebi Tattoo Supplies(én csak tőle vásárolok) és Radical shop. Én személy szerint Fantasia tribal feketét használok kontúrra és telítésre, viszont hígítani elég nehézkes, ahhoz eternal inket jelenleg. Kiváló festék márkák: Electra pro, world famous, eternal, intenze, fusion, feketéből silverback,fantasia,dynamic. Kísérletezd ki, mert mindenkinek más válik be. Az meg hogy hogy marad meg, sok mindentől függ, a vendéged bőrétől, kezeléstől, és a te technikai tudásodtól is! :)
2017. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a silverback, és a dynamic vált be.

Én a kisfőnököt és a Radical shoppot tudom ajánlani, akik minőségi eszközöket árulnak, bennük még sosem csalódtam.

Ahogy az előttem hozzászóló is írta, sok mindentől függ, hogy mennyire marad szép élénk a tetoválás gyógyulás után. Ez függhet a vendéged bőrtípusától, a kezelésétől, milyen tűvel és hogyan fogod a gépet, mennyire megy mélyre a tű stb stb..

2017. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dynamic
2018. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!