Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szőkítő festék a legjobb?

Melyik szőkítő festék a legjobb?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy csomó fajtát, de nem tudom, hogy melyiket is lenne érdemes kipróbálni. Azt sehol sem írják, hogy lenő e vagy kikopik. Láttam olyat ami a 28 mosásos színezőknél van de arra is azt írják fórumokon hogy lenő. Olyat szeretnék (ha van olyan egyáltalán) ami kopik... Nagyon nem értek az ilyenekhez, most próbálnék először ilyesmit az alapból amúgy világos hajamon.

2016. febr. 11. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy szőkítő festék. Van szőkítő meg külön festék és azon kívül színező.

A színezők nagyjából kikopnak sok mosás után a festék megfakul és lenő a szőkítő pedig kivilágosítja a hajat és szintén lenő. Szerintem, ha ennyire nem vagy képben ne kezdj el otthon babrálni vele.

2016. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami szőkít az a saját hajad színét veszi ki, az nem fog kikopni, mindig tartós a szőkítés. És bízd fodrászra ha nem értesz hozzá.
2016. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan festékek, amik X árnyalatot világosítanak, lehet, hogy erre gondolt. Én mondjuk ilyet használok.


Azt nem tudom, hogy van-e kikopós, de szőkében nehezen hiszem.

2016. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!