Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy megy 18 év alatt a...

Hogy megy 18 év alatt a tetoválás? Muszáj a szülőnek jelen lennie, vagy elég egy nyilatkozat, hogy beleegyezik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem nagyon tudnának elkísérni.

2017. dec. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szalontól függ, ám a szalonok nagy részében elvárják, hogy a szülő személyesen írja alá a nyilatkozatot, telefonos megerősítés sem elég. Szerintem ez érthető, hamisítani meg havert megkérni, hogy vegye fel a telót, nem nagy kunszt. :)

Viszont ha ez megvan, akár korábban, pl. időpontkérésnél aláírják neked előre, vagy ilyesmi (vagy olyan szalont sikerül választanod, ahol nem ragaszkodnak az előttük való aláíráshoz), akkor a konkrét tetoválási folyamatot nem kell végigülniük veled.

2017. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan helyen tetováltattam, ahol csak úgy varrnak 18 év alattit, hogy a szülő is jelen van, és szerintem ez így korrekt.

Utólag nincs ok a panaszra. Ha nem így lenne, akkor egy csomó kölyök megpróbálná átverni a tetoválót, hazamegy valami új művel, másnap meg amikor bemegy a tetováló dolgozni ott várja a felbőszült apuka egy bottal.... Kinek hiányzik ez.

35N

2017. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Ahol én voltam, ki van írva hogy a szülőnek személyesen kell aláírni a papírt a szalonban. Amikor bementem, nekem is mondták mert nem nézek ki 18-nak.
2017. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden normális szalonban ott kell lennie a szülőnek, ha 18 alatt vagy, ha találsz olyan szalont, ahol nem, az szinte biztos hogy borzalmas minőségű munkát fog végezni.
2017. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!