Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szakácsként tetoválás. Hátrány...

Szakácsként tetoválás. Hátrány lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást a kezemre, max. 2 soros szöveget. Véleményetek szerint, hátrány lehet a későbbiekben, mint szakács, az álláskeresésben? Jelenlegi munkahelyemen nem lenne gond a tetoválás. Köszönöm előre is a válaszokat.

2017. dec. 22. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Cukrásznak tanulok, előző élelmiszeripari sulimban sem szóltak a tetoválásomért, itt sem tették. Láttam én már orvost is teljesen kidekorált karokkal, unokatesómnak rendőr léttére nagy színes tetkó van a vállán (persze nálunk takarhatónak kell lennie)
2017. dec. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
Én akiket szakácsokat ismerek, mind kifejezetten ki van varrva, még jobban is mint az átlag.
2017. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%

Cukrász vagyok, és rengetegen mondták, hogy mennyire nem szeretik stb. Vannak helyek, ahol tényleg nem fogadják el, ha az ember testén tetoválás van.

Viszont!

Eléggé sokan nem foglalkoznak már vele és szerintem ez így normális. Senki ne akarja már megondani a másiknak, hogy nem dönthet a saját teste felől, ha pedig ezért nem vesznek fel valahova, akkor azok elmehetnek a francba.

Aligha függ össze az ember teljesítménye és az, hogy ki van varrva.

Nem a tetoválás undorító, hanem a vele szemben felállított előítélet!:)


Bocsánat, hogy kifakadtam, de engem ez nagyon fel tud dühíteni. Nekem egész alkaros tetoválásom van, és semmivel se tudnának rá venni, hogy takargassam. Én büszke vagyok rá és büszkén is hordom. Akinek nem tetszik tudom sajnálni.

Jobb helyeken, nem foglalkoznak ilyesmivel szerintem.

2017. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nem vok oda a tetoválásért - bár jó kérdés, hogy akkor mi a búbánatért vok itt? Próbálom megérteni, elfogadni, mert lassan már nem találok palit, akin ne lenne tetkó.


A lényeg: mivel kérdésként tetted fel, akkor talán várnod kellene még, mert előre nem lehet tudni, hogy probléma-e vagy sem. Az egyik helyen igen, a másikon nem. Ha az egyik helyen nem vesznek fel, csak, a 2-on sem, akkor elkezdesz azon gondolkodni, hogy lehet, a tetkó miatt? Aztán lehet, hogy nem amiatt.


Vagy pedig úgy fogod fel az elutasítást, mint az előttem szóló, hogy tehetnek egy szívességet, keresel másik helyet.

2018. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!