Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Microdermal piercingről...

Microdermal piercingről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam itt gyakorin is és más oldalakon is. Az alapvető tapasztalat az volt általában, hogy csak pár hónapig marad meg a bőr alatt, aztán kilökődik.

Ezek többnyire régi kérdések voltak, és érdekelne, hogy azóta esetleg változott-e valami a behelyezésében, amitől esetleg tartósabbá vált?


Szeretnék behelyeztetni az egyik tetoválásomba két darabot, de nem vagyok benne biztos, hogyha esetleg kilökődne akkor az esetleges heg miatt a tetoválás nem torzulna el?

Minden tapasztalat és vélemény hasznos lenne. :)



2018. jan. 2. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 9 éve van a mellkasomon egy...nem szólt még, hogy ki akarna lökődni. Könnyen irritált területen (arc, ķezfej) viszont előfordulhat.
2018. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fulem és a nyakam kozt van egy már 2 éve. Egy éve volt, hogy valami beleakadhatott vagy edzésen csináltam egy rossz mozdulatot, mert nem fájd, de elkezdett vérezni és otthon vettem észre. Utána 3 hónapig elég csúnya volt, féltem is, hogy kilokodhet. Ráadásul akkor egyetem mellett takarítani is jártam egy elég poros helyre és sokszor azután mentem suliba zuhanyzási lehetoség nélkul, ami nem tett jót neki. Viszont azóta helyrejott, korulotte egy nagyon kicsit barnásabb a borom, de nem feltunoen és remélem, hogy idovel ez is elmúlik.
2018. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha esetleg valakinek van még tapasztalata, az nyugodtan írjon. :)

2018. jan. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!