Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Át szeretném ütettni ezt a...

Át szeretném ütettni ezt a tetoválást (van kép). Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Két éve csináltattam, nem szalonban. Azóta nagyon kezd kopni már-már zöldes szürkés. Legutóbb voltam egy szalonba, ahol igényes tetoválásokat készítenek, elfogadható áron, így gondoltam átütettem. Erre a mintára nem szeretném már, viszont erre a "helyre" nem találok megfelelő tetkót. Nagyon fent van a kezemen.


Olyat szeretnék, aminek van jelentése, ami jelent számomra valamit. Nem rózsát, meg "Stay strong"-ot és a többit.


Az idézetek tetszenek, de nem tudom eltakarná-e ezt? Már meg is lenne a kiválasztott idézet.


A szüleim elváltak, ami kiskoromban nagy trauma volt és sok hülyeséget csináltam főként emiatt. Azóta megváltoztam, jobb ember lettem. Viszont önbizalmam nincs túl sok.

Ezek alapján milyen MINTÁT javasolnátok nekem, vagy milyen jelentéssel bírót? Én ezekre gondoltam:

-ami a múltamra emlékeztett

- ami egy kis önbizalmat ad, ha ránézek

- ami motivál

- vagy idézetet és hozzá egy mintát (hogy eltakarja a csillagot).


Nem utolsó sorban... A lézereztetés gondolata is eszembe jutott, de egyszerűbbnek tűnik átütettni.


Milyen szimbólumot, mintát javasoltok a leírták alapján, ami azon a helyen nem lenne idétlen? Esetleg egy idézet eltakarná?

Köszönök minden választ és bocsánat a sok szövegelésért! Megköszönném, ha tudnátok linkelni.

(Lány vagyok.)


2018. jan. 18. 18:59
 1/3 Metionin ***** válasza:
Azt hittem nagyobb. Igazából erre bármit rávarranak aminek felül kicsit sötétebb a része. Gondolkodj mintákon amik tetszenének, neked kell tudni hogy mi ad önbizalmat meg hogy mi tetszik.
2018. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez lúdfing, pláne ha stick and poke.


Az elhelyezés meg nem baj, lehet azt úgy elhelyezni hogy takarjon.


A mintát meg a tetoválóval beszéld meg. A szalonok 99%a vállal tervezést is, ez a munka része. Örülni is fognak, hogy nem más tetoválását akarod ellopni. Sehol se szeretik ha egy internetről leszedett képpel állítasz be, pláne ha az egyértelműen valaki más által készített munka már bőrön.


Amit én csinálnék, hogy bemenni egy nagyobb könyvtárba, és kivenni egy szimbólumtárat. pl

Jelképtár -Hoppál-Jankovics Marcell-Nagy- Szemadám, Larousse -Szimbólumok lexikona, vagy Hans Biedermann: Szimbólum-lexikon


Keress olyan szimbólumot ami motivál, ilyet helyetted más nem fog találni.

A képi megjelenítést meg bízd rá a művészre.


Ha direkt szöveget akarsz, akkor érdemes olyanhoz menni, akinek ez a specialitása.

2018. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem gondoltam volna hogy ilyen kicsi :D Ezt batmivel eltudjak takarni :)
2018. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!