Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csináltattam tetoválást es...

Ma csináltattam tetoválást es nem tettek ra fóliát ez baj? Jaa es Bepanthen kenőcs jo ra?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 21:47
 1/5 $$$$$ ***** válasza:

A szalonba nem fóliázták be mielőtt eljöttél ? Meg nem is mondták hogy kell fóliánid es kezelned ? Nekem amint keszeltt bekenték tattoo medel aztan befoliaztak . Debmobdtak hogy amint hazaerek csereljek foliát. Ja és jó a beponten is bá a tattoo med sokkal jobb... De a beponten is alkalmas... Na a tetkó utokezelese : ma , holnap, holnaputan fóliázd, 3-4 orankent cserelj foliát azaz: 1, vedd le az előző foliát

2, mosd le óvatosan langyos vizzel fontos hogy antibakterialis tusfürdővel mosd le pl:baba tusfűrdő és a vegen teljesen öblitsd le a tusdűrdőt róla ( ha nem lehetseges valami miatt akkor popsitörlőkendővel ivatosan egyiranyba törölgesd le (ezesetben legalabb 2-3popsitörlöt hasznalj)

3,pappírtörlővel /pappírzsepivel ivatosan itasd fel a vizet vahy hagyd megszáradni

4,kend be tattoo med-del vagy a te esetedben bepontenel de ne vastagon. Szinte ne is latszódjon hogy van rajta .

5, legmentesen fóliázd le de ne igy hogy elszoritsa a verkeringésed.

Miutan elhagyod a foliat ugyanugy mosd le ( ugyanugy babát hasznalj es ugyanúgy nehogy rajta maradjon a tusfűrdő tehat rendesen öblitsd le)vagy törölgesd meg popsitörlőbel 3-4 órankent csak mar ne foliazd viszont ugyanúgy kend tattoo med el vagy bepontenel. Ezt addig csinald ameddig hamlik a tetkód ( nelem 10 nap volt) miutan nem hamlik kezd el testapoloval ( baba testapolót ajanlom :) ) kenegerni . 1 hetig hasznald a testapolót napi 2 szer . Miutan eltelt az egy het utana is testapolózhatod ha szaraznak erzed :) . De a helyedbe en beszelnek a tetoválóval ...

Amugy megkérdezhetem hogy mit varrattál és hova ? :)

2017. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 $$$$$ ***** válasza:
Ja es amikor mosod nehogy dörzsöld se kezzel se mással ! És a tusfürdöt se ugy ahogy van kend rá hanem habositsd fel és ìgy mosd meg vel . És a kezd fentről lefele húzd óvatosan . Aztan zuhanyal finoman öblitsd le. És 2 hétig nem szabad átatnod. ( tehat kerüld a fúrdőt uszodat stb..., és fúrdésnel is vigyazz rá hogy ne legyen viz alatt 2 hétig. Csak zuhannyal mosd. Legalabb is en úgy kezeltem ahogy leírtam . Es nekem szép tetkóm lett :) .
2017. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem baj, én is voltam olyan embernél, aki kifejezetten ellenezte a fóliázást, mert úgy nehezebben gyógyul, amúgy igaza is van, én a többit is max aznap fóliáztam, utána már nem. Ha téged zavar, főleg ilyenkor, hogy esetleg belelóg a ruha, akkor fóliázd le, de otthonra fölösleges. Bepanthen Plusszal kend.
2017. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bepanthen kenőcs isjo ra?
2017. dec. 24. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 napig fólia napi 4x5 kell cserélni. Mindig takarítsd a tetoválásod ha dzsuvás. Napi 3x4 bepanten de csak vékonyan! És csak SIMA BEPANTENNEL kezelheted a tetoválásod. Mindig tiszta kézzel nyúlj hozzá! Üdv. Egy tetováló
2017. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!