Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a munkámról? Kép

Mit gondoltok a munkámról? Kép

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne a véleményetek...:) Általában színes tetoválásokat szoktam készíteni. Kicsit jobb is vagyok benne mint az ff-be.


1.

Múltkori meló első felvonása...


[link]


2.

Tegnap eddig sikerült eljutni...:) Már csak egy kis háttér és fehér van hátra.


[link]


3.

Napokba készült kisebb portré...


[link]



2018. jan. 22. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orr rajzolást gyakorolgasd még, de egyébként jók.
2018. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a vonalvezetésed alakul, viszont olyan, mintha a színekkel spórolnál. Túl halványak és nagyon látszik az átmenet. Jobban dolgozd el ;) Több gyakorlás és jobb lesz.
2018. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A koponya Mike Moses munkája...eredetileg. Hát lol.

Lopott dolokkal felvágni egy anoním oldalon más munkáinak a kopírozott verziójával felvágni szvsz gáz.

[link]

[link]

Különösen, hogy az eredetihez képest a határban sincs. Köszönjük, leülhet, eggyes.


Igen, van olyan hogy az istenadta utca embere bejön egy lopott mintával. De normális ember ilyenkor behúzza fülét farkát, és ha nem engedheti meg magának hogy elküldje az illetőt, akkor igyekszik átrajzolni a dolgot.

2018. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


3.

Én nem azt mondtam, hogy saját ötlet...

Ez egy vendég által hozott minta, ami nagyon elnyerte a tetszésemet. Szerintem, kezdetben teljesen normális dolog. Hogy a nagyobbaktól merítünk...

2018. jan. 23. 12:27
 5/5 anonim válasza:
Fasz. 25l
2018. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!