Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást ami...

Szeretnék egy tetoválást ami a vért jelképezi. Van valami ötletetek, hogyan lehetne ezt ábrázolni?

Figyelt kérdés

Két évve volt egy nehezebb időszakom, nagyon gyenge voltam, depressziós és iszonyat dúrván vashiányos. Kaptam 2 vérátömlesztést is.

Sajnos úgy néz ki, hogy majd most is szükségem lesz vérátömlesztésre.


Számomra azok akik vért adnak igazi hősök. Tudom, hogy közhelyes de én így gondolom.

Én is adnék vért ha jól lennék és 50 kiló felett lennék.


Szeretnék egy tetoválást csináltatni, aminek témája a vér (valahony azt gondolom, hogy így egy kicsit tiszteletemet tenném a véradók elött, és nekem is sokat jelentene. Azt jelentené számomra, hogy egy nehéz időszakot hagyok a hátam mögött)


Van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne a vért ábrázolni?


Én arra gondoltam, hogy lehetne két fehér rózsa amin lefolyik a vér ( kicsit amolyan alíz csodaórszágos beütése is lenne a vérrel festet rózsának) de nem is muszály rózsának lennie. Mert a rózsa motívum számomra egy kicsit már elcsépelt

Még a pelikánra is gondoltam, hiszen ez a madár vérellátónak a jele magyarországon.


Nektek van valami ötletetek?



2018. jan. 25. 19:19
 1/1 anonim válasza:

Vér csepp?

Arra gondoltál, hogy magadra tetoválod a vér szót?

2018. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!