Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen tetoválás?

B.Blanka2002 kérdése:

15 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját tervezésű tetoválást felvarratni, (rózsa) imádom a rózsákat, es már pár éce eldöntöttem szeretnék majd egy ilyen tetovásást, de azért csak korai volt. Még egy nagy bökkenő, hogy szülői aláírás nem lenne (nem engedi anyum) de tényleg szeretném, valahol olyan hely, ami kultúrált?(bár nem nagyon számítok rá, mert jó helyeken 18 év alatt szülői engedély nélkül nem vállalják...)
2018. febr. 7. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! :(
2018. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

18 év alatt engedély nélkül esélytelen.

Max valami sufni szalonban, de az a tetkó olyan is lesz..

2018. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem hamisítod oda anyukád aláírását? :D
2018. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Sehol. Várj azzal még egy kicsit, ez egy tetoválás, ez nem a rágós cucc ez igazi! Egy életig elkísér szóval várj vele legalább 18. Életévedig addig meg gondolkodj rajta.
2018. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Abba miért nem gondolsz bele hogy nősz,nyulik a bőröd stb.?

Nem véletlen a korhatár.

2018. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Most tetkó , nemrég piercing..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Hűl istenek 18 év alatt nem csinálják meg a tetkót szülői engedély nélkül. Nem tanácsos a szüleid aláírását hamisítani, mert te járt rosszul ha balhé lesz belőle

2018. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Dolgoztam tetováló szalonban, de akiről nem rítt le, hogy elmúlt 25, mindenkitől elkértük a személyit. Azalatt is csak úgy vállaltuk, ha kétszer jött be a szüleivel, először, hogy szeretné, elküldtük gondolkodni és ha visszajöttek, hogy márpedig akarják, akkor láttunk neki.
2018. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbbi hozzászóló vagyok, így akartam írni, hogy 18 év alatt csak úgy vállaltuk...
2018. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Kulturált helyeken nem tetoválnak a gyerekeket. Miért ennyire nehéz várni pár évet? Hova sietsz?

Menőzni akarsz az iskolában? Vagy miért ennyire sürgős, hogy 15 évesen már meglegyen?

Elhiszem, hogy szeretnéd, de akkor is gyerek vagy még. Van, akinek már ovis korában tetszenek a tetkók, akkor őket is varrjuk tele?

Ne legyél már ilyen suta.

A rózsa pedig nem egyedi, az egyik leggyakoribb sablon minta, ami létezik. Nem tudod olyan formában megrajzolni, ami kicsit is új lenne.

Ha már "saját tervezésű" tetoválást szeretnél, akkor legalább valami értelmeset találj ki, ne ilyen tucat csajtetkót. Akkor talán még anyukád is megengedné.

2018. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

15 évesen én is akartam egy tetoválást a karomra. Most 20 éves vagyok és örülök, hogy semmit sem csináltam.


Az ilyen döntéseket jól át kell gondolni. Akármennyire felnőttnek és érettnek éreztem magamat a te korodban, nem voltam az.

2018. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!