Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá anyut egy...

B.Blanka2002 kérdése:

Hogyan vehetném rá anyut egy piercingre?

Figyelt kérdés
Nyelv piercing lenne 15. születésnapomra... Aki csak leoltana a korom miatt, legyen szíves elkerülni... A döntéseit nagyon nehéz megváltoztatni (felnyírt hajért két évig könyörögtem...) a fülembe is csak azért van 7 lyuk mert nem kellett hozzá szülői engedély... Házilagos piercing szúrást elkerülném, próbáltam (köldök) Rossz ötlet volt... Nem tudom hogy vehetném rá... Semmi kedvem 18 éves koromig várni... Messze van... :( Valaki tud adni tanácsot?
2017. szept. 7. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Az egyik szemed nem akarod kicseréltetni valami izgalmasabbra?

Egyelőre az ő dolga gondolkodni helyetted, ha neked még nem megy.

2017. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak tudom mit szeretnék, eléggé céltudatos vagyok
2017. szept. 7. 23:27
 3/5 2*Sü ***** válasza:
91%

> Aki csak leoltana a korom miatt, legyen szíves elkerülni


Ez nem így működik. A világ nem érted van, nem a te kívánságaid alapján alakul. Nyilvánosan feltettél egy kérdést, ezzel vállaltad azt is, hogy a válaszokban esetleg kritika, ellenvélemény fog megfogalmazódni.


> Csak tudom mit szeretnék, eléggé céltudatos vagyok


Pont ez a gond. Céltudatosabb vagy, mint amennyire tapasztalt, előrelátó. Gondolom a házilagos piercinghez is a „csak tudom, mint csinálok” hozzáállással indultál neki, de most némi tapasztalat után már tudod, hogy rossz ötlet volt. Lehet, hogy 18 éves korodra azt is rossz ötletnek tartod, amit most túlzott céltudatossággal akarsz.


Oké, a piercing azért nem olyan, mint a tetoválás, nem egy örök életre szóló döntés, bármikor kiszedhető. Persze vannak azért veszélyei, de most tegyük félre ezt is. Tegyük félre az én véleményemet is, hogy nem kellenek extra külsőségek, hogy kifejezd magad, vagy hogy jól érezd magad. Ez sokszor pont azt mutatja, hogy a tartalom nincs meg. Nem az az igazi rocker, akinek még a törölközője is fekete és szögecses, hanem aki rocker tud lenni öltönyben és nyakkendőben is.


Adjunk tanácsot? A szüleid akkor fognak egy döntést rád bízni, az akaratodnak helyet adni, ha látják, hogy amit szeretnél, amellett tudsz érvelni, meg tudod mondani, hogy miért akarod, milyen előnye lesz számodra, ha láttatni tudod, hogy ez nem puszta divat, hóbort, hanem a személyiséged szerves és megváltozhatatlan része (amit egyébként kétlenék). Ha azt kezded el ecsetelni, hogy ettől te szebb leszel, az nem jó ötlet. Nem leszel szebb, nem te leszel szebb tőle. Másrészt lehet, hogy egy tucat ember szemében szebb leszel, egy másik tucat ember szemében meg pont ellenkezőleg.

2017. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Te nem tudod mit akarsz !!!

Te egy kis divat majom akarsz lenni.

2017. szept. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondhatod hogy neked mar ugyis mindegy
2017. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!