Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az arc tetkót is ugyan úgy...

Az arc tetkót is ugyan úgy kell fóliázni mint a többi tetkót?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz meg a legelső arc tetkóm hogyan kell kezelni? Mennyire fog fájni?

2018. márc. 9. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
nem a tetoválás fog fájni, hanem a vele élés..
2018. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Ott a pont az elsőnél. Arcra nem kultúrember rakat
2018. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Csináltasd meg csak, ha szép-és van már megbízható munkahelyed, ahol maradni is tervezel. Inkább lesz idegesítő mikor készül, a berregéstől,mint fájdalmas. Lehet kérni mostmár ilyen speckó fóliát amit a tetováló tesz fel, alig látszik, öntapadós és 5 nap után kell leszedni(NEHOGY ELŐBB LESZEDD,mert az már fájni fog ;))

Azzal tudsz csinálni mindent, és nem kell cserélgetni.

2018. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szóval ha arc tetkóm van akkor kulturátlan barom vagyok? Jó tudni😂😂😂 van megbizható melóhelyem is nem értem miért jön mindenki azzal hogy a tetováltak kulturátlanok, vagy mégjobb egyböl sittesek😀😀 talán előbb mindenkinek tükörbe kellene nézni.
2018. márc. 12. 01:05
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Még az Ink Master egyik zsűritagja is azt mondta h sose tetováltatna az arcára.
2018. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kit érdekel ki mit mond? Nekem bejön, szeretném ha emiatt másképp néznek majd rám hát csak tessék
2018. márc. 13. 18:13
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Az arctetkó nem egyenlő magával a tetkóval. Arcon rettenetesen suttyó-proli hülyegyerek hatást kelt, és szerintem az emberek 98%-ában, ez van, lehet vitatkozni, de ez tény.
2018. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem attol lesz valaki suttyó paraszt mert arc tetkója van, mert emberek 98%-a csak külső után véleményeznek... de nemis zavar ettöl nem leszek másabb
2018. márc. 14. 21:45
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Na meg van az arc tetkó? Istenem, az agyadat a fejedben kéne hordani, nem a zsebedben.
2018. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Még nincs meg de hamarosan.. tuudom hogy eszetlen vagyok de nem félek önmagam lenni ha ettöl más trógernek néz hát csak hajrá
2018. márc. 18. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!