Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék ami a...

Tetoválást szeretnék ami a testvériséget szimbolizálja. Lenne valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat nézegettem, de nem találtam számomra megfelelőt. 3 fiútestvérem van, én vagyok az egyetlen lány. Olyan tetoválásra gongondoltam ami mindig emlékeztet rájuk, és pici. A neveiket nem szeretném, mert az szerintem olyan snassz. Van valami ötletetek?

2018. ápr. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
2018. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
két pici fütyi egymásba fonódva, közte egy kis korona = te
2018. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Tricikli - ha az egyik kerék kiesik, akkor már nem teljes

értékű

2018. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Andersen Vadhattyúk c. meséje jutott az eszembe, a testvérek szerették egymást, a kishúguk mindig segítette a bátyjait, nem tudom, tudsz-e ezzel valamit kezdeni.
2018. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
2018. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nesze, egy kis egyediség:

Négy pénzérme, abból 3 ugyan olyan színű a negyedik eltérő (tehát 3 ezüst és egy sárga, vagy fordítva), mindegyiknek a "fej" oldalát látni, abból értelem szerűen három férfikép, egy női, a verési évszám meg a születési idők. További felirat simán megoldható, ha nevet nem is akarnál.

Ugyan ezt el lehet játszani szinte bármivel. Növények, tárgyak, láncszemek, lakatok, egy doboz rágó...stb.

Tehát abba gondolod bele, amibe szeretnéd.

Gondolkozz el mélyebben, ha találtál valamit, akkor menj el egy tetoválóhoz, ő majd megrajzolja neked. Vagy ha jól rajzolsz, akkor te is megrajzolhatod.

2018. ápr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!