Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek tetszik ez a tetkó?

Nektek tetszik ez a tetkó?

Figyelt kérdés

Dua Lipánál láttam meg és nagyon megtetszett :D 'This means nothing' szóval ez nem jelent semmit :p anyámmal beszéltem, hogy akarok tetkót, ő azt mondta oké, de még nem mertem megmutatni neki, hogy ilyet akarok. Szerintetek hüvelyeség? Nekem nagyon tetszik. (pont azért, mert nem jelent semmit :D) véleményeket várok.

16/L.

[link]


2018. ápr. 14. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
*hülyeség, bocsánat xdd
2018. ápr. 14. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ökörségnek tűnik számomra. Az ember pont azlért tetováltat valamit magára, mert az jelent számára valamit.
2018. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha már örökre megmarad, jelentsen valamit - legalább számodra. Szerintem. (Nekem 2 van).
2018. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor lemondok róla :D köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 14. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ne is az alapján válassz tetoválást, hogy más (mi) mit mond.
2018. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, pláne hogy neked konkrétan semmi közöd ehhez a mondathoz, csak láttad valami nőn (ez valami sztár?). Ha már tetováltatni szeretnél és anyukád is leokézta, akkor legalább valami igényeset varrass, ami illik hozzád és nem bánod meg később.
2018. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi értelme van mint a többi tetkónak. A jelentést is mindenki (vagyis a 90%) belemagyarázza, és divat a tetkó.


Majd úgyis sokan lesznek akik majd lehurrognak, de akkor miért nem hegtetkót csináltatnak az emberek? Mert fáj, nem olyan önkifejező jönnek majd a kommentek, DE! ha az lenne a divat akkor mindenki olyat csináltatna önkifejezés gyanánt:)

2018. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!