Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok ajánlani jó tetováló...

Tudtok ajánlani jó tetováló művészt tetoválás javítása/átalakítása céljából?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 éve csináltattam egy tetoválást, és nem egészen úgy sikerült, ahogy azt kértem. Próbáltam megbarátkozni vele, de csak nem sikerült, és már elég bátornak érzem magam, hogy elmenjek átalakíttatni. Tudtok jó helyet/művészt? Profi kéne, hogy még egyszer ne fordulhasson elő ilyen.

2018. ápr. 17. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, de merre laksz?? Milyen messze vagy hajlandó elmenni? Mennyit a kereted?
2018. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Upsz, bocsi. XD Mindenképp Budapesten kéne, és igazából nem szabtam keretet, ha szépen megtudják csinálni, akkor legyen. Egyébként egy olyan tetoválásról van szó, aminek fekete kontúrjai vannak, és kis színezése, helyileg az alkaromon, olyan 10 centi hosszan.
2018. ápr. 17. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ötleted van már rá vagy a tetoválóra bízod?
2018. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A minta egy főnix, csak el van rontva, és maradnék ennél, csak át kéne alakítani.
2018. ápr. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!