Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetováló szalonban utána...

A tetováló szalonban utána tudnak nézni, hogy aki velem jött, a rokonom-e?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy október 24-én töltöm a 18-at, de december 1-jén lesz a szalagavatóm, a tetoválásom a lapockámon meg minimum 2, de lehet 3 alkalmas is lehet. Szeretném, ha viszonylag begyógyulna addigra (eléggé kilátszik a báli ruhából), ahhoz viszont szeptemberben el kéne kezdeni dolgozni vele. A szüleim úgy vannak vele, hogy ha tehetnék, 18 éves korom után se engednék, de nagypapám élettársa kicsit könnyedebben kezeli a dolgot. Ha ő velem jön, mint "nagymamám", akkor valahogy meg tudják nézni, tényleg a rokonom-e?
2018. ápr. 23. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy tudnak
2018. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak, de kérhetnek személyit.
2018. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleegyezés kell, a nagymama nem jó.
2018. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Hiába viszed a "nagymamádat", valamelyik szülődnek kell ott lennie.

2. Nem gondolod, hogy a szüleid balhéznának, hogy az engedélyük nélkül tetováltattál? Vagy nem lesznek ott a szalagavatódon, és nem fogják látni? Ezt hogy gondolod?


Figyelj, nekem öt tetkóm van, abból az elsőt 18 évesen csináltattam, szóval nem fogom azt mondani, hogy ne tetováltass, mert megbánod (én egyet sem bántam meg), de szerintem várj vele minimum amíg betöltöd a 18-at. Ha nem gyógyulna be a szalagavatódig, akkor halaszd az utánra a megcsináltatást.

2018. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mivel a szalagavatómig betöltöm a 18-at, akkor már mindegy. Ők úgyse fogják tudni, mikor csináltattam meg, főleg hogy az első alkalom és a születésnapom közt kb. 3 hét lenne a különbség.

De ha csak szülő engedheti, úgyis tárgytalan. Majd valahogy megpróbálom megbeszélni a tetoválóval, hogy addig végezzünk.

2018. ápr. 24. 05:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mutogatni akarod a szalagavatón? Ez olyan nevetséges. Miért nem ér rá később?
2018. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld szalagavató után, probléma letudva. Ballagáson majd mutogatod magad.
2018. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normalis helyen nem csinaljak meg neked, ha anyukad konyorog erte sem, ha nem multal el 18.

En siman elkerem a szemelyit attol is, aki 25-nek nez ki, ha megcsinalnam 18 alatt, akkor viszont a szulotol is kernek, es vele kulon nyilatkozatot iratnek ala. Amugy nagy butasag egy szalagtuzohoz kotni a tetkot. Egyebkent 30 eves korodra mar utalni fogod a tetkodat, epp eleget lattam mar miota a szakmaban vagyok ahhoz, hogy tudjam, mekkora hulyeseg ilyen fiatalon tetovaltatni.

2018. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!