Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetoválásról? (szakmailag érdekelne)

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 23. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Giccses, ízléstelen, és nem túl jól kivitelezett.
2018. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Fú. Torz formák, ossze-vissza vonalak, elképesztően gagyi árnyékolás :( az, hogy ízléstelen, hát, különbözőek vagyunk, el tudom képzelni, hogy van olyan ember,akinek ez tetszik...

Sajnos a viselő anatómiája sem lett figyelembe véve, mondjuk ez a legkevesebb egy ilyen igénytelen munkánál...

Előbb rajzolni kéne megtanulni. Papíron. Nagyon.

2018. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Végre valami különlegesség egy igazi egyéniség izmos karján, mellyel kifejezheti életének lényeges fordulópontjait, és amikor ránéz, erőt meríthet belőle! Én is ilyeeeet akaroook!!
2018. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
valami rettenetes
2018. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

középszerű.

Nem az a legalja kategória azért, amiből láthatunk szép gyűjteményt.

Egyébként meg megvan az a hatalmas szerencséje a viselőjének (!) hogy ha van esze hóóttt leskakilja hogy ki mit mondd róla, főleg mi itt. :D

Ha nekik tetszik, akkor ott vége is van a történetnek. Mivel normál esetben azért csinálja hogy magának tetszen, ne másnak.


Jaahogy a kigyúrt teletetovált fényképminőségű címlapról kilépett divatmajmokra gondolunk?? Ja oké, na ők pontosan azért csinálják mert kuvrvamenők lesznek tőle és hogy másoknak mutogassák. (mint ahogy egyébként a tetováltak 90%a)


Egy fényképminőségben elkészített tetoválás sem lesz az adott környezetben, az adott emberen sem minőségibb munka mint ez itt a képen.


Mondom ezt én akin több a tetovált bőrfelület mint az üres. Viszont amikor én elkezdtem nem jött szembe senki (senki.) az utcán televarrva... mert ez hú de jó móka.

2018. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Borzalmasan kezdő műve.
2018. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha választani kéne, hogy fél év letöltendő vagy ez a fos a vállamra életem végéig... Akkor már inkább a böri. :)
2018. ápr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22%
szerintem nagyon szép, metafórikus jelentése van a kivitelezés pedig ízléses
2018. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor se lett jobb, mikor rádöbbentem, hogy másik oldalt van az eleje a dagadtnak
2018. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!