Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást tegyek?...

Milyen tetoválást tegyek? Tovább lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20/F


Milyen örök szerelem szimbólum tetoválást ismertek? Nincs szerencsém normális párkapcsolatra, hogy végre legyek már boldog. Tudom, hogy ez nem változtatna rajta, de úgy döntöttem, hogy szeretnék magamnak tetoválást. Milyet ajánlatok? Nem szeretnék akármilyet, szeretnék olyat, aminek van valami jelentése és értelme is. Mert nézem a neten de nem találtam semmit, csak olyan közös tetoválásokat.


Kérlek adjatok tippeket. Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. máj. 7. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, az számít hogy neked mit jelent. Pl nekem jelenthet egy kutya örök szerelmet, de lehet hogy neked nem. Az számít hogy neked tetszen, ne olyat rakj magdra ami masok szerint bír valamivel. Nincs az sehol leirva hogy csak olyan tetkód lehet amibe bele kell magyarázni valamit. Ha egyszerűen tetszik, akkor tetszik és rakd magadra.
2018. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!