Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tizennyolc éves lány már...

Egy tizennyolc éves lány már merhet varratni magának tetoválást? Csak azért, hogy nő-e még vajon, nyúlni fog-e a bőr? Tovább kéne várni vele?

Figyelt kérdés

A mintával nincs bajom, mindenképpen szeretném. Nem tudom, számít-e, de egy egész felkarra lenne, másik tetoválás a két alkarra ( nem az egészet beborító ).

Illetve, még egy alkérdés;

Ha az egyik karomon a felkaron van egy nagyom színes tetoválás ( fekete is van benne, de kevéske ), illetve alkaromon egy színes, aminek csak a körvonalai feketék, hülyén festene, ha a másik alkaromon a minta (egy ábra, semmi bonyolult) teljesen fekete lenne?

Szép estét.



2016. dec. 15. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt kérded, ajánlott e várni vele, miközben már van tetovalasod?
2016. dec. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, mehet, miért ne mehetne?

Hülyén nem nézne ki, van akinek az egyik keze full szürkeárnyalatos, a másik meg teli színes. Viszont így egybe mindet nem csinálják meg egyszerre. 1 alkalom max 4 óra, a gyógyulás 3-4 hét, utána jöhet a kövi alkalom.

2016. dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Merhet de én mindenképp azt tanácsolom,hogy várj még vele,főleg,hogy ilyen nagy.

Azért mondom ezt mert ha visszagondolok én mit akartam magamra varratni tizenévesen...hát hál istennek,hogy nem csináltattam meg.

2016. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Még nincs tetkóm, bocsánat, ha rosszul fogalmaztam. Azt írtam le, milyet szeretnék.

Tudom, hogy nem egy alkalom, főleg, hogy nem egy tetoválás. Ezzel tisztában vagyok, de köszönöm. :)

Utolsó: Biztos vagyok a dolgomban. Nem egy "Stay Strong"-ot, pitypangokat vagy csillagokat akarok magamra varratni. Sőt, egyáltalán nem divat tetkó. És tudom, miért szeretném. Ha érdekel, az egyiket a testvéreim és a gyerekkorom miatt.. És a többinek is hasonlóan fontos jelentése van az életemben. Egyszerűen úgy érzem évek óta, mintha hiányozna valami a testemről, ami a lényemhez tartozik, mélyen.

Köszönöm a válaszokat. Elrettentő kommenteket nem kérek, felelősséget vállalok a tetteimért, és tudom, mit csinálok.

2016. dec. 16. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

1, a te dolgod. Ha elég eretnek érzed magad hozzá.

2, miben számít?

3, nem nézne ki hülyén. Egyébként se érdekeljen más véleménye.

2016. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ah rosszul válaszoltam, nem figyeltem >< második harmadik kérdés kimaradt.

Nem igazán fog már ott változni, nyugodtan csinálj ha elégedett vagy a testalkatoddal és nem akarsz később drasztikusan hízni/fogyni

Nyugodtan varhatsz vele, pláne ha alacsony a fájdalom kuszobod

2016. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szeretem az alakom, nem szeretnék fogyni, mondjuk hízni se nagyon. :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. dec. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!