Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 6 hete készült a tetoválásom...

6 hete készült a tetoválásom de még mindig nem hámlott le a bőr és érezni mikor végighúzom az újjam, mintha 3d-s lenne, már 4 hete mintha hámlana, de nem változik azóta semmit. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval részletessebben: 6 hete a bal alkaromra belűlre készült egy tetoválás, egy felirat ami 1.5 cm széles és 12 cm hosszú. Rendessen kentem ahogyan a studióban mondta a tetováló, mindent úgy csináltam és vigyáztam nagyon rá. 1 hete alszok csak úgy, hogy hozzáér az ágyhoz, addig ilyen szinten védtem. Megkérdeztem most újra a tetoválótól, de azt mondta ez oké így és majd lehámlik a bőr. Nos a neten egész mást ír mindenki, szóval nem értem hogy nekem hogy hogy még mindig ilyen darabos és olyan már 4 hete mintha hámlana, de nem változik, kicsit 3d-s holott ennyi idő után elvileg a tetoválás sima kéne legyen, úgy hogy nem érzem mikor végighúzom rajta a kezem. Hogy van ez, ez normális?

2018. máj. 15. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hét??? Az nagyon sok. Nekem pár nap után bevarasodott majd kb egy hét alatt lepotyogott. Mindegyik tetkómnál így volt, pároménál szintén. Sőt! A szemöldököm másnapra bevarasodott.
2018. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt tudom hogy ez nagyon sok idő, mert van 2 másik tetkóm amik 1 hét alatt teljesen begyógyultak, ez meg nem akar. És nem tudom mi a teendő. A tetováló szerint meg jó ez így, majd lepotyog a varr valamikor. És így nem tudom mit tegyek.
2018. máj. 15. 21:11
 3/6 Metionin ***** válasza:
Nekem szintén bal alkaromon belül van egy 15 napos tetkó és 3 helyen a kontúr nekem is ilyen "3D-s". A másik karomon ugyanitt lévő ilyenkorra teljesen sima volt, de annak nincs is kontúrja. Nekem is azt mondta a tetkós hogy ez így okés, kenjem bőségesen testápolóval, majd lejön ott is később. A 6 hét nekem is soknak tűnik azért, főleg ha úgy az egész tetkó ilyen.
2018. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Nekem az egész tetkó ilyen még, egy kis folton se hámlott le. És ez aggaszt egy kicsit, meg hát nem is olyan szép így.
2018. máj. 16. 07:19
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb bajom, hogy ez így nem szép most... Azon gondolkodom, hogy bőrradírral szedem le a felső réteget aminek le kellett volna hámlani, mivel nem hámlott le. 6 hét után úgy se lehet már baja a tetoválásnak.

De azért nem tudom biztossan, hogy jó ötlet-e. Szerintetek?

2018. máj. 16. 14:34
 6/6 anonim válasza:

Szia.

Bár 3 év eltelt, nem tudom látni fogod-e ezt még. De olyan kérdésem lenne, hogy végül lehámlott neked vagy mi lett? Én most vagyok úgy, hogy 1 hónapos a tetoválásom és az elején 1 hét eltelte után elkezdett hámlani, kb a fele le is hámlott de aztán abbahagyta 1 hét hámlás után. Azóta semmi.. nem tudom ez normális-e vagy mit kéne tennem vele.


Ha látja valaki ezt akkor előre is köszönöm a választ/segítséget!

2021. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!