Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normális, hogy a 2 hetes...

Normális, hogy a 2 hetes tetoválásom teljesen kifakult?

Figyelt kérdés

2 hete voltam tetováltatni egy elég jó tetoválónál, teljesen megbíztam benne, nem hiszem, hogy az ő hibája lenne. A gyógyulás alatt követtem az utasításait is, vigyáztam rá. Egy max 8 centis mintáról van szó, de eléggé kifakult (összességében is, de vannak foltok is).

Ez a gyógyulás része, és még visszatér az intezívebb fekete szín, vagy át kéne üttetnem újra?

Előre is köszönöm!



2018. márc. 23. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen extrem fekete, aztan sokat halvanyul. Ez termeszetes. Ha nagyon fakul, foltosodik, akkor nem utotte eleg melyre a festeket. Persze biztos jonnek ilyenkor a "kidobta a borod" "bortipus fuggo" meg hasonlo dumakkal, de ha egy festeket eleg melyen utnek be azt nincs az az isten h kidobja a bor.
2018. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha minőségi festéket jól dolgozza be a bőrödbe, és jól kezeled, nem lenne szabad kopnia szinte egyáltalán.

Én az első 2-3 napban 3 óránként fóliáztam, és kenegettem bepanthennel, majd a fólia nélkül folytattam, hogy kb 3 óránként kenegettem a hámlás végéig. Miután legyógyúlt, szinte olyan maradt, mint amikor csinálta a tetováló. Gyógyulás után még pár hétig kezeltem testápolóval, azóta is élénk.

Várj a teljes gyógyulás után 7-10napot, és üttesd újra.

2018. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol jársz a gyógyulásban? Ha a kérdésed idején még hámlott, akkor amiatt láthatod foltosnak, halványnak (a felvált de még le nem pergett bőr "opálosít"). Én anno emiatt totál kétségbe estem, de a gyógyulás után szép lett a tetoválás, nem volt olyan kopott, mint amitől féltem. :)

Ha a hámláson már túl vagy, akkor mindenképp érdemes visszamenni a tetoválódhoz megmutatni, hogy mit gondol.

2018. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!