Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért nehéz az embereknek...

Miért nehéz az embereknek leállni a tetováltatással?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, tavaly csináltattam az első tetoválásomat. Sokan próbáltak lebeszélni, és egyik érvük az volt, hogy nem tudok majd egynél megállni. Mikor a tetováló befejezte a munkát, megkérdezte, hogy "ugye tudod, hogy nincs olyan, hogy egy tetkó?" Persze ő lehet, csak biztatni akart, hogy menjek vissza később. Mégis megfigyeltem, hogy a legtöbb embernek vagy nincs, vagy több van. Ezen az oldalon is gyakran olvasom, hogy írják, még sok lesz nekik.

Ti is megfigyeltétek ezt? Köztetek is van ilyen esetleg? Szerintetek mi az oka, és mitől függ, hogy valaki meg tud állni, más meg nem? Mert én például már ott a szalonban eldöntöttem, hogy nem lesz több, és azóta is így gondolom. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



2018. máj. 15. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is csak egy van, nagyon pici, alig látszik, nagyon régóta eldöntöttem ezt az egyet, és CSAK ezt az egyet. Többet nem akarok, nem is lesz. Ennek számomra mély érzelmi jelentése van, más ilyen fontos dolog pedig nincs az életemben. Megbánnék egy random tetkót, amit "tetszik" alapon magamra varratok, meg egyáltalán nem is akarok magamra amúgy sem többet
2018. máj. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Mert egyesek ilyen bolondok, hogy televarrják magukat. Miért nem elég 1-2, esetleg 3 tetkó....
2018. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

[link]


:)

2018. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!