Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sminktetoválásra fényvédőt...

Sminktetoválásra fényvédőt kell használnom. Van-e különbség a tetoválásokra "kitalált" drága fényvédő stick és a sima 50 faktoros arcra kenhető között?

Figyelt kérdés
Egy sima fényvédőre nem szeretnék 5-6 ezret költeni, ha ugyanúgy megteszi a rossmann babáknak is adható 600 Ft-os arcra kenhető napteje is.
2018. máj. 16. 17:14
 1/3 Metionin ***** válasza:
Én a rendes tetkóimra a sima 50-eset kenem, a tetováló sem mondta hogy vegyek ilyen speciálisat. Szerintem a sminktetkóra is jó.
2018. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fehéresség miatt is aggódom picit, mert szemöldökre menne. Tetovóm szerint minden nap kéne kennem, napozáskor pedig gyakrabban. Nem szeretném, hogy naptejes, fényes szemöldököm legyen, ez igy egy szempont.

Szerinted?

2018. máj. 19. 21:11
 3/3 Metionin ***** válasza:
Van olyan arcra való fényvédő ami matt, sminkelni is lehet rá. Az nem fénylene szerintem.
2018. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!