Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

Van olyan aki nem csak megcsinálná hanem segítene is megtervezni a tetoválásom?

Rámnézne, mondanék egy keretösszeget és hogy milyen dolgokat kellene szimbolizálni, amiket fontosnak tartok az életben és ez alapján megtervezné a tetoválásokat?

Kit ajánlatok aki jó áron és jó minőségben dolgozik elsősorban Budapesten? Priviben is jöhet!

máj. 16. 20:23  Privát üzenet  

A válasz
Metionin nevű felhasználó válasza:

A legtöbb tetoválóművész így (is) dolgozik. A tervezés része a munkának. Ajánlani nem tudok, nem vagyok pesti.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 22:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találok olyan fodrászt aki megcsinálná?
Szerintetek mennyibe kerülne egy ilyesmi tetoválás? Tudtok ajánlani Budapesten valakit aki jól dolgozik és megcsinálná?
Női kapucnis pulóvert szövegnyomtatással hol tudnék megtervezni és vásárolni? Egy nevet szeretnék csak rá nyomtatni.
Ismer valaki olyan kozmetikust budapesten aki olcsón (5ezer Ft körül) megcsinálna egy teljes test gyantázást?
Hol tudom megtervezni a tetoválást amit szeretnék?
Egy tetováló megcsinálná nekem ezt?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!