Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki olyan kozmetikust...

Csicsikusz kérdése:

Ismer valaki olyan kozmetikust budapesten aki olcsón (5ezer Ft körül) megcsinálna egy teljes test gyantázást?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok és eléggé zavar a testszőrzetem. sajnos nem a csupasz géneket örököltem :/ a szőrszálaim vastagok, erősek ,(most kb 1,5cm esek) mostanaban hajnyiroval vàgtam és igy tavasszal hogy bejött a jo idő, szeretnék már gyantàzàssal megszabadulni a szőrszálaktol. de nem tudok rákölteni sokat max 6000 ft ot
2016. ápr. 4. 07:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidéken talán kijön annyiból, Pesten inkább 8-10 /ha normális helyet választasz/

Hívd fel telefonon a kozmetikust, attól még hogy külön nem hirdeti, a többség vállal férfit.

Ha nehezen ad időpontot, az jó jel, mert ezek szerint sokan járnak oda, olyan rossz nem lehet.

2016. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!