Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak kíváncsiságból, mit...

Csak kíváncsiságból, mit gondoltok a tetoválásomról?

Figyelt kérdés

Egész alkaros, a másik oldalon egy nyíl van, de arról nincs képem. Én imádom, de mindig is érdekelt mások mit gondolnak róla, inkább technikai szempontból.

[link]



2018. máj. 29. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit én látok az annyi, hogy nem tökéletesen szimmetrikus, mert pl a szeme egy nagyon nagyon aprót eltér. Meg még itt-ott néha picit túl van húzva a vonal. De amúgy tetszik.

Na most ilyet, hogy vonalvezetés, stb, én nem tudom kiértékelni...:DD

2018. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Képen másabb. Nem tökéletes, de élőben máshogy mutat. Egyetértek azzal, amit mondtál.
2018. máj. 29. 01:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó nekem tetszik.
2018. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó és tetsző, nem érdekes, hogy nekünk, nevüksincs ismeretleneknek tetszik-e.

Nem nekünk, hanem magadnak csináltattad.

2018. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kfulopke válasza:
79%
Kedves Kérdező. Nem tetováltatnék magamra, de a szépet mindenben szeretem. Ez a tetoválás művészien csodaszép. Ha mennék, ilyen művészhez szívesen mennék. Igazán büszke lehetsz rá. Jól választottál mestert. Kifejező, pontos, precíz, szimmetrikus, egyszerűen tökéletes.
2018. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetszik :)
2018. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze, a saját véleményem számít. Itt inkább arra voltam kíváncsi, hogy a publikum szerint milyen munkát végzett a művész. Mert én el vagyok tőle ájulva a mai napig, annyira tetszik. :)
2018. máj. 29. 10:31
 8/14 Metionin ***** válasza:
Nekem is tetszik. Szeretem a dotworköt, nekem is az van. A geometrikus ábrázolás nekem annyira nem jön be, tehát magamra nem varratnám, viszont ez szubjektív vélemény és nem von le semmit a tetkó színvonalából. Összességében szép.
2018. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég mybytes tetoválás, de ha lenne pénzem én is csináltatnék!
2018. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És az enyém?

[link]

2018. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!