Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek milyen tetkótok van?...

Nektek milyen tetkótok van? Akartok még?

Figyelt kérdés
Szeretem nézni őket, légyszi irjátok a háttérsztorit, aztis hogy mit jelent számotokra, mikor csináltattátok stb :)

2018. máj. 29. 23:10
 1/6 $$$$$ ***** válasza:

Nekem egy endúrós(motoros) van a bal vádlimon . A háttérsztori annyi hogy 4 éve motorozok. Abból már lassan 2 éve endúrózok. Es mindig is fogok ... 😁 . És lesz még tetkóm . Négy még biztosan lesz. De lehet több is. Minden tetkó ötletemet jól átgondolok. Es csak akkor varratom fel amikor már biztos vagyok benne. :D . És mindegyiknek amit akarok van jelentése a számomra :D .

17/F

2018. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy főnix van a mellkasomon, ez nekem az erő,kitartás jelképe. Olyat varratok ami engem jellemez, most is tervben van jobb karra. Alkar belsejébe egy tőr lesz, másik oldalára 2 rózsa ilyen dark-os beütéssel úgy hogy a törnél tüskés szár megy át a rózsákhoz, könyékig fog menni, oda meg régóta gondolkodom mi kéne és egy fa lesz ami egyik része zöld másik meg halott, ez az életet jelképezi ahogy megszületünk és ahogy telik az idő úgy sorvadunk mi is majd elszáradunk (meghalunk) és ennek az elfogadását jelenti nekem. Eddig csak ennyi, fentre majd vállig még nincs ötlet de majd jön magától nem kapkodunk, meg persze legyen zsé :D
2018. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gregoryj Borodin válasza:

Jobb alkar farkas és szöveg körülötte.

Jobb felkar pedig egy pár dogtag a saját adataimmal.

Jön még egy tetoválás minimum,de majd elválik,hogy hol áll meg. :D

2018. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

végig a balkarom.

elég sok minden van rajta.

van a felkarom külső oldalánegy iránytű,egy térkép sarkaiban elhelyezett iránymutató rajz,illetve egy zsebóra,van egy földet tartó atlas isten a tricepszemnél,és egy kalózhajó szerű a felkarom karom belső felén.

alkarom belő oldalán van egy antik asztali napóra és iránytű műszer,a külső oldalon pedig egy repedezett kő számlap római számokkal benne egy női szemmel.

alkarom alsó részén külső oldalon egy csontváz kalóz,hajó kormánynál.

Ezek közti részen,válltól csuklóig az egész karon térkép van,tegnap lett teljesen kész,20-21óra telt el ténylegesen varrással,tervezés,stencilezés stb nem számolva.

Egyenlőre nem tervezek más tetoválást,most motorra gyűjtök illetve rakom le az A jogsit tehát már csak anyagiak miatt sem tervezek be semmit.

2018. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as , tudom olyan erzest ad mintha mas lennel mint a tobbi :D es imadod oket, es akarsz meg
2018. máj. 31. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:

A jobb lábamon a vadlim alatt boka csont felett, van egy emlék tetoválás nagymamám emlékére, amit én terveztem. A héten pedig a bal láb fejem egész terulete a boka teteéig lesz varva. Egy oroszlán kerül rá, ami számomra az igazság megtestesitője, képtelen vagyok hazudni/elviselni a hazugságot. Ez a hatalmas igazságérzetem testesíti majd meg és emlékeztet rá, hogy mindig maradjak ilyen egyenes ember.

21/N

2019. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!