Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok van tetkótok? Ha igen...

Lányok van tetkótok? Ha igen milyen? Vagy ha nincs szeretnétek e?

Figyelt kérdés

Kort is irjatok☺

Menyit szeretnétek és hova előnyös csináltatni?

Mekkorat?

Menyire fáj a megcsináltatása?:)


2017. júl. 8. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van 5 db. De még akarok többet. Nem fáj simán kilehet bírni ( nekem vannak olyan helyt is ahol fájdalmasabbnak tartják).

16 éves lány

2017. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ én egy gyémátot szeretnék meg egy tapancsot
2017. júl. 9. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs, de nyitott vagyok előtte. Nem akarok csak azért, hogy legyen, hanem ha majd lesz valami, ami megérdemel egy tetoválást, akkor majd.

18

2017. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem bal-jobb alkar, bal felső kar belső része, bal kezemen könyököm fölött, kulcscsontomon. 15/L
2017. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rózsa a csuklómon. 22/L
2017. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem meg nincs, de valoszinuleg lesz!:) baratnommel szeretnek egy kozos tetkot ( mivel lassan tobb mint 11. Eve vagyunk legjobbak) plusz meg szeretnek egy konstellacios alakzatot is, es egy potterheades tetkot is ( persze mindent minimalba)
2017. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy de még sokat szeretnék.

19/L

És nem szeretnék beleszólni a dolgodba, hiszen semmi közöm hozzád. De ha megengedsz egy jó tanácsot, akkor ilyen tömeg és semleges mintákat (mint a gyémánt és a tappancs) ne varrass. Az jó, ha nem azért csináltatnád, mert menő, meg sok emberen láttad, meg ha tudsz mögé történetet kanyarítani, de szerintem ha már van egy sztorid, amit megörökítenél magadon, akkor adj annak a sztorinak egy normális mintát. Én tinikoromban szintén nagyon szerettem volna egy tappancsos tetoválást, mert van egy kutyám, akivel felnőttem. De már akkor tudtam, hogy ez nem lenne elég. Ő a mindenem és megérdemel egy normális, kidolgozott, EGYEDI tetoválást, és amíg ez nem forrja ki magát nem csináltatom meg. És ma vagyok azon a szinten, hogy kezdem megtervezni, milyen legyen, mert igenis szeretném magamon viszont látni, és nagyon örülök hogy nem random internetről lementett tappancsokat nyomattam magamra. Bocs ha egyedileg megtervezett mintát értettél a válaszodban, csak ebből "én egy gyémátot szeretnék meg egy tapancsot" nem az jött le hogy valami extra egyedi lenne az ötlet.

2017. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van 3. Csukló, borda és nyak hátulja. Egyedül a csuklómon fájt.
2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!