Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne most megcsináltatni a piercinget vagy várjak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam alsó köldökpiercinget, utólag mondtam el páromnak és viccesen megjegyezte hogy a mellbimbó piercingnek jobban örült volna (anno felhoztam neki a témát mert tetszett aztán azóta neki is bejön az ötlet) és most elgondolkoztam hogyha már biztos nem számít rá "meglepném".

Annyira közel nincs a köldökhöz hogy ha az egyikkel baj lenne a többinek is ártson de ahhoz elég közel vannak hogy ne lenne sokkal nagyobb macera vigyázni rájuk. Szerintetek inkább most kéne megcsinálni? Akkor ugye egyszerre tisztítanám a 3 piercinget, nem az lenne hogyha végre begyógyult a köldököm kezdődik előlről a buli, hanem egyben letudom az egészet.

Vagy inkább ne stresszeljem a testem ilyenekkel és várjam meg amíg az első legalább annyira begyógyul hogy ne zavarjon?


2018. jún. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
naponta max 3 piercinget ajánlanak, és aztán fél év pihi, különben megerőlteti a szervezeted. Szerintem megcsináltathatod várás nélkül, ha tudsz rájuk vigyázni
2018. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fülemben lévő piercingekbe 1-2 belekaptam, a felső köldökömbe gyógyulás alatt egyszer sem szóval szerintem megoldom, főleg hogy kb ugyanazt nem csinálni egyikkel sem, ölelés, hason alvás, szóval nagyjából ugyanarra a területre kell figyelnem.

Holnap elnézek a pierceremhez aztán ha szerinte nem kéne úgysem csinálja meg, ha meg igen most úgysincs több tervezett pc.

2018. jún. 6. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan :) en az elmult felevben szurattam 1 septumot, 2 mell pct, es tetovaltattam is:)

Sok sok vizet igyal es egyel rendesen!

2018. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet egyszerre.
2018. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!