Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova érdemes az első tetoválást?

Hova érdemes az első tetoválást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hova érdemes az első tetoválást?

Tudom,hogy ez sok mindentől függhet, milyen a mérete vagy ilyesmi. Vagy hol nem fájna az első?

Lehetőleg jóllátható helyen,nem divatból. A betegségem leküzdése végett szeretnék ennek egy emléket hagyni.

És túl nagyot sem akarok.



2018. jún. 6. 23:00
 1/4 anonim válasza:
8%
Sehová. Undorító.
2018. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a rendkívül különleges választ. :)

Esetleg más?

2018. jún. 6. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nemiszervedre.
2018. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az eddigi valaszolókkal. H**lyek. Ellégé borzasztó hogy sokan még mindig nem fogadjak el azt hogy mások tetováltatnak. De érdekes módon akinek van tetkója az sose szól be egy nem terováltnak. De na van 1-2 bohoc mint az előző válaszolók ... Egyébként azokon a területeken fáj a legkevésbé ahol sok izom,zsír van a csont és a bőr között. És ott fáj nagyon ahol már szibte egyből a csont van a bőr alatt. Azaz fájdalmas: bokacsont,kézfej,koponya,nyak(a nyak nyilvan nem azert mert egyből ott a csont a bőr alatt mielött még valami okos belekötne XD), lábfej,gerinc mentém,szegycsont, a melkhas is eléggé jájdalmas mert ugye ha nincs nagy mellizmod akkor berezonál a csontal és fáj de nyilvan minnel kidolhozottabb a mellizmos annál kevésbé fáj

Kevésbé fájdalmas: váll, kar,vádli stb..

Ha azt szererned hogy látszódjon én a helyedbe a kart vagy a vádlit választanám 😃 .

És meg itt lesz egy kis ábra is 😁 :



[link]



Bocsi a felrenyomáskert de telorol vagyok..

2018. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!