Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerulhet egy ilyen...

Mennyibe kerulhet egy ilyen tetovalas?

Figyelt kérdés

Szoval nagyon erosen gondolkozok rajta, hogy szeretnek egy tetovalast. Nem szeretnek nagy tetovalast es sokat sem koltenek ra. A linkin park eleg meghatarozo dolog a mai napig az eletemben, ha boldog vagyok, ha szomoru ok mindig itt vannak nekem. Ugy gondoltam, hogy a linkin park logot tetovaltatnam fel magamra, az alkaromra gondoltam, vagyis fentebb kicsit marmint a konyokommen parhuzamosan. Nem egy nagy tetovalas lenne, ahogy nezem egy 3x3cm lenne, viszont ugy erzem, hogy szeretnem. Szoval a kerdesem az lenne mennyibe kerulhet egy ilyen tetovalas. Illetve, hogy a 18-at oktoberben toltom erdemes lenne varni addig vagy meg lehet 17 evesen is csinaltatni. Ha szerintetek nem jo otlet es varjak vele, hogy kesobb is szeretnem-e, marmint szivesen meghallgatok minden velemenyt, ha szerintetek nem lenne jo otlet. Kuldok egy kepet is, korobelul igy kepzelnem el en is, viszont kicsit kisebb meretben. Koszonok mindent valaszt elore is. Szep estet!


[link]



2018. jún. 9. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
7.000-14.000 ig attól függ hol és ki csinálja.
2018. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez csakis attól függ kb hogy ki és hol csinálja.
2018. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jo otlet egy banda logoja, lehet kinovod”, elfelejted.

Egyebkent az Invictusban nekem fulem moge 7000-ert tetovaltak egy ennel picivel nagyobb viragot. Bepanthen krem 800, babapopsi torlokendo 500, orvosi ragasztoszalag 800, atlatszo folia biztos van otthon. Ezek kellenek az apolashoz.

2018. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összesen kb. 20k
2021. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!