Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Smink tetoválás. Mi ebben...

Vadcica18 kérdése:

Smink tetoválás. Mi ebben ennyire drága? Hova menjek csináltatni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szálas szemöldök tetoválást szeretnék ősszel csináltatni.elkezdtem keresgélni hova kellene menni,de számomra vicc 80 ezerér egy ilyen beavatkozás. Ugyhogy maradok a tapasztalatoknál. Pest és Fehérvár környékén tudnátok mondani olyat aki szépen dolgozik de a zsebemre nem akar lyukat vágni? Válaszokat köszönöm :)

2018. júl. 4. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Figyu, férfiként állítom hogy a tetovált szemöldöknél vágylohasztóbb dolgot nem tudok mondani.
2018. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szálasat szeretnék ami nagyon hasonlit az eredetire. Az a baj korán elkezdtem szedni, vastagocska volt kislány koromba, csufoltak miatta a suliba de anyám ugy gondolta ugy jó ahogy van, igy magamnak kezdtem el szedni. Meg volt szemöldök pcm amit nem akart a szervezetem befogadni és ott sem nő semmi. Nem vészes egyépként de zavar és ezért is festem. De az annyira rossz így nyáron. Nagyon nem konfortos. Szóval nem divatozásból szeretném hanem mert sajnos kell.:/
2018. júl. 5. 05:07
 3/4 SzilKa ***** válasza:
100%
Kalmár-Nagy Ottília Budaörsön, korrekt áron és szépen dolgozik :)
2018. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ránézek köszönöm szépen!:)
2018. júl. 5. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!